SONDAŻ
  WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

  Kto będzie prezydentem

  Rozwiń
  Zwiń

  Kto będzie prezydentem

  Sondaż 18 gazet regionalnych Polska Press Grupy we współpracy z Ośrodkiem Badawczym Dobra Opinia został przeprowadzony w ub. tygodniu w 36 największych miastach. W sumie pomiarem objęto ponad 10 tysięcy respondentów

  Godziny pracy sklepów. Tarnobrzeg, Krosno, Przemyśl,...

  Godziny pracy sklepów. Tarnobrzeg, Krosno, Przemyśl, Jarosław, Dębica, Mielec

  Grzegorz Lipiec, ewg,norbi, Alt, sol

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Godziny pracy sklepów. Tarnobrzeg, Krosno, Przemyśl, Jarosław, Dębica, Mielec
  Sprawdź, w jakich godzinach będą otwarte duże sklepy
  Godziny pracy sklepów. Tarnobrzeg, Krosno, Przemyśl, Jarosław, Dębica, Mielec

  Tarnobrzeg

  W sobotę (24 bm.), czyli w Wigilię większość sieci handlowych skróci godziny pracy. Do godziny 14 zakupy będzie można zrobić w Biedronce, Lidlu, Intermache, Kauflandzie, a także sklepach PSS Społem. Natomiast do godziny 15 otwarty będzie Carrefour.

  Zgodnie z obowiązującym prawem zakupy 25 i 26 grudnia, czyli w Święta Bożego Narodzenia zrobimy tylko w sklepach prowadzonych przez ich właścicieli lub takich, gdzie pracownicy pracują na umowę-zlecenie, a nie na umowę o pracę. Tarnobrzeskie supermarkety oraz duże sklepy będą zamknięte.

  Krosno

  Sklepy w Wigilię są czynne krócej.

  SKLEPY S: godz. 7-15
  DELIKATESY FRAC: godz. 6-16
  DELIKATESY CENTRUM - sklepy przy ul. Mielczarskiego, Okrzei, Tysiąclecia, Bursaki: godz. 6.30-16
  CARREFOUR MARKET - sklepy przy ul. Krakowskiej, Czajkowskiego: godz. 8-15, przy ul. Lewakowskiego: godz. 7-15
  LIDL: godz. 8-14
  BIEDRONKA: godz. 7-14

  Przemyśl

  Pomimo krótszych godzin pracy, członkowie Solidarności chcą apelować do klientów, aby nie odkładali świątecznych zakupów na ostatnią chwilę. Chodzi o to, aby również pracownicy handlu, głównie kobiety, mieli możliwość przygotowania się do kolacji wigilijnej. W piątek, przed hipermarketem Tesco przy ul. Lwowskiej w Przemyślu, członkowie Solidarności przeprowadzą akcję "Nie przehandluj pierwszej gwiazdki". Będą rozdawać ulotki informacyjne i opłatki. Przemyśl - sklepy
  - Sklepy sieci Tesco (przy ul. Lwowskiej, Boruty - Spiechowicza i Żeromskiego) w Wigilię będą otwarte do godz. 16.
  - Sklep Kaufland (przy ul. Brudzewskiego) będzie czynny do godz. 14.

  - Supermarkety Biedronki (przy ul. Mickiewicza, Focha i 3 Maja) będą czynne do godz. 14. Podobnie sklepy sieci Lidl (przy ul. 29 Listopada i Zana).

  Autobusy
  Warto wcześniej sprawdzić godziny kursowania autobusów miejskich. W Wigilię będą jeździć, jak w soboty, do godz. 20. W Boże Narodzenie (niedziela), kursować będą pojazdy linii 2, 3, 4, 5, 8, 11, 14, 17, 18, 21, 25 i 28, według niedzielnego rozkładu. W drugi dzień świąt (poniedziałek) jeździć będą autobusy wszystkich linii, według niedzielno - świątecznego planu.

  JAROSŁAW - autobusy
  MZK nie będą kursować w Boże Narodzenie, Szczepana i w Nowy Rok. W Wigilię i Sylwestra miejska komunikacja jeździ według sobotniego rozkładu jazdy.

  Sklepy
  W wigilię, 24 grudnia, będzie można zrobić zakupy w większych sieciach do 14. Sklepy jarosławskiego PSS Społem będą otwarte do godz. 13. erka
  Dębica

  W niedzielę i poniedziałek wszystkie duże sklepy będą zamknięte. W wigilię 24 grudnia będzie można robić zakupy nieco krócej niż w zwykły dzień. W sklepach sieci Biedronka, Lidl i Kaufland - do godz. 14, w Carrefourze - do 15, w Tesco - do 16, a w Kaprysie (Społem) - do 18.

  Rzadziej będą jeździły autobusy MKS. W wigilię będą kursowały według rozkładu jazdy na dni robocze, ale tylko do godz. 16. Potem przestaną jeździć. W święta obowiązywał będzie rozkład na dni świąteczne, ale z dodatkowymi ograniczeniami. Autobusy linii nr 1 i 2 nie będą miały pierwszego i ostatniego kursu, ostatni autobus linii 3 wyjedzie na trasę o 16.20, a "ósemka" będzie miała tylko jeden kurs - o 10. i powrót o 11.30. "Trzynastka" nie będzie kursowała.

  Mielec

  'W wigilię będzie można zrobić zakupy w większości sklepów, które jednak będą otwarte krócej niż zwykle. Frac - do godz. 16, Tesco - do godz. 16, Biedronka - do godz. 14, sieć sklepów A&K - go godz. 13.30. Orzech - do godz. 14, Stokrotka do godz.15. Autobusy Miejskiej Komunikacji Samochodowej będą kursować jak w każdą sobotę, kursy zawieszone w Wigilię oznaczone są na rozkładzie jazdy gwiazdką.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (4)

  Wszystkie komentarze (4) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo