Nowiny24
    Polecamy

    Polecamy na weekend

    Rozwiń
    Nowiny24
    Zwiń

    Polecamy na weekend

    Lubisz zagadki logiczne? Jesteś spostrzegawczy? Zmierz się z naszym szybkim testem na inteligencję. Wynik 12/15 będzie sukcesem!

    Przeworska Liga Halowa, wyniki ostatniej kolejki

    Przeworska Liga Halowa, wyniki ostatniej kolejki

    Grzegorz Kostka

    Nowiny

    Aktualizacja:

    Nowiny

    Przeworska Liga Halowa, wyniki ostatniej kolejki
    W sobotę zakończyła rozgrywki Przeworska Liga Halowa.
    Przeworska Liga Halowa, wyniki ostatniej kolejki
    Mistrzem ligi został Jucha Team, który wyprzedził drużynę IPA Przeworsk, ostatnie miejsce na podium zajął Groszek.

    Przyznano również nagrody indywidualne: najlepszym bramkarzem został Paweł Łański (Jucha Team), tytuł króla strzelców trafił w ręce Arkadiusza Kiszki (IPA Przeworsk) strzelca 18 goli. Najlepszym zawodnikiem ligi wybrano Damiana Misiło z drużyny Groszka, zaś nagroda Fair Play trafiła w ręce ekipy Juniorów. W klasyfikacji na najszybciej strzeloną bramkę zwyciężyli Andrzej Zając (FC Chemiplast) oraz Dawid Dec (Rozbórz).

    Na zakończenie ligi rozegrano towarzyskie spotkanie między reprezentacją PLH a Góralem Tryńcza. Mecz zakończył się remisem 1-1 zaś bramki zdobyli Radosław Strączek i Tomasz Wojtas.

    WYNIKI OSTATNIEJ KOLEJKI:
    Golden Team - Juniorzy 2-5
    Domka - Gurak, Jucha, Krupa, Zając 2; Los Warkos - Juventus 1-4 Jabłoński - Paluch, Wilgusz, Majcher, Kiełbasa; BG Team - Nie Wiemy 4-2 Majkutowski, Solarz 2, Zając - Kuras, Jucha; Nowosielce - FC Chemiplast 6-3 Pacuła 2, Kojder, Zając 2, Kowal - Sawuła, Bielec, Zając; Groszek - IPA Przeworsk 4-4 Jankowski 2, Leszczyński, Bober - Kiszka 2, Boratyn 2; Jucha Team - Rozbórz 4-1 Kornafel 2, Brud, A. Krupa - Pietruś.

    KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ:
    1. JUCHA TEAM 31 pkt.
    2. IPA PRZEWORSK 26
    3. GROSZEK 25
    4. BG TEAM 21
    5. NOWOSIELCE 18
    6. LOS WARKOS 18
    7. JUVENTUS 16
    8. JUNIORZY 13
    9. ROZBÓRZ 9
    10. NIE WIEMY 8
    11. GOLDEN TEAM 4
    12. FC CHEMIPLAST 4

    Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Tabela Klasy O Jarosław

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Orzeł 26 56 61-17
    2. Pruchnik 26 48 51-30
    3. Kańczuga 26 46 45-30
    4. Święte 26 45 58-33
    5. Skołoszów 26 42 44-30
    6. Lubaczów 26 37 35-26
    7. Radymno 26 37 43-44
    8. Gniewczyna 26 37 41-52
    9. Hurko/Hureczko 26 36 37-51
    10. Morawsko 26 36 47-47
    11. Grochowce 26 34 43-33
    12. Kaszyce 26 30 38-45
    13. Zarzecze 26 28 31-36
    14. Piwoda 26 27 31-42
    15. Narol 26 18 31-65
    16. Kisielów-Pełnatycze 26 11 23-78
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Jarosław

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Pawłosiów 26 64 104-23
    2. Ostrów 26 64 90-22
    3. Chłopice 26 56 60-31
    4. Kidałowice 26 52 70-33
    5. Węgierka 26 44 64-39
    6. Munina 26 39 45-56
    7. Pełkinie 25 39 55-55
    8. Tuchla 26 35 36-45
    9. Sośnica 25 32 55-45
    10. Manasterz 26 32 44-46
    11. Wietlin 26 33 42-74
    12. Dobkowice 26 28 50-60
    13. Koniaczów 25 23 34-71
    14. Wola Buchowska 26 21 46-84
    15. Wysocko 25 18 35-62
    16. Zapałów 26 10 25-108
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Przemyśl

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Czuwaj 26 68 78-18
    2. Orły 26 54 52-53
    3. Dubiecko 26 42 67-52
    4. Medyka 26 39 53-46
    5. Batycze 26 37 47-43
    6. Torki 24 36 44-43
    7. Krówniki 26 33 59-60
    8. Huwniki 24 33 44-52
    9. Kosienice 26 33 47-55
    10. Trójczyce 26 33 48-56
    11. Leszno 25 33 39-49
    12. Ujkowice 26 32 62-80
    13. Pikulice 25 30 39-58
    14. Nakło 26 28 41-48
    15. Olszany 26 25 41-46
    16. Wyszatyce 26 24 40-60
    1 awans, 15-16 spadek

    Tabela Klasy A Przeworsk

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Grzęska 22 56 73-29
    2. Łopuszka 22 53 58-26
    3. Babice 22 48 59-30
    4. Gorzyce 22 41 47-25
    5. Urzejowice 22 41 52-25
    6. Krzeczowice 22 40 48-30
    7. Mirocin 22 36 48-53
    8. Świętoniowa 22 29 36-51
    9. Rozbórz 22 24 34-47
    10. Jagiełła 22 21 37-58
    11. Gorliczyna 22 21 28-43
    12. Studzian 22 12 24-59
    13. Majdan 22 11 16-56
    14. Niżatyce 22 8 19-47
    1: awans, 14: spadek

    Tabela Klasy A Lubaczów

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Wielkie Oczy 22 53 52-20
    2. Krowica 21 47 69-24
    3. Lisie Jamy 22 39 61-34
    4. Oleszyce 22 41 56-33
    5. Wólka Krowicka 22 37 67-51
    6. Młodów 21 36 51-33
    7. Cieszanów 22 33 38-34
    8. Futory 22 28 38-45
    9. Horyniec 22 30 56-53
    10. Basznia Dolna 22 24 40-56
    11. Łukawiec 22 24 55-80
    12. Dachnów 22 19 31-80
    13. Stary Dzików 22 21 36-62
    14. Stary Lubliniec 21 9 36-82
    1: awans, 13-14: spadek

    Tabela Klasy B Jarosław I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Łowce 16 41 63-14
    2. Jankowice 17 39 59-29
    3. Cieszacin Wielki 16 38 53-19
    4. Makowisko 17 29 29-31
    5. Wierzbna 16 25 48-24
    6. Rokietnica 17 21 36-35
    7. Jodłówka 16 21 25-50
    8. Przedmieście 16 14 21-43
    9. Rudołowice 16 13 18-52
    10. Hawłowice 17 11 31-63
    11. Surochów 16 8 21-44
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Jarosław II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Laszki 16 39 82-7
    2. Szówsko 16 38 69-18
    3. Młyny 17 38 58-23
    4. Nienowice 17 34 62-26
    5. Michałówka 17 29 49-30
    6. Chotyniec 17 29 59-30
    7. Korzenica 17 24 59-47
    8. Zabłotce 16 8 26-52
    9. Łazy 17 8 24-81
    10. Zaleska Wola 16 6 25-155
    11. Duńkowice 17 7 17-61
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Przeworsk

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Rożniatów 18 54 87-17
    2. Gać 18 49 65-21
    3. Siennów 18 39 57-21
    4. Nowosielce 18 33 46-34
    5. Żurawiczki 18 30 32-38
    6. Maćkówka 18 25 43-39
    7. Rozbórz Długi 18 26 39-42
    8. Tryńcza 18 18 40-43
    9. Pantalowice 17 11 19-62
    10. Sietesz 17 11 23-42
    11. Manasterz 18 11 29-78
    12. Kramarzówka 18 1 9-58
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Przemyśl

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Maćkowice 18 43 51-15
    2. Jaksmanice 18 40 50-17
    3. Żurawica 18 38 64-18
    4. Zadąbrowie 18 37 63-27
    5. Fredropol 18 34 45-30
    6. Niziny 18 33 39-26
    7. Kalników 18 28 30-31
    8. Bircza 18 16 22-49
    9. Bolestraszyce 18 15 22-46
    10. Orzechowce 18 14 24-58
    11. Nehrybka 18 13 13-56
    12. Łuczyce 18 2 15-65
    1-3 awans

    Tabela Klasy B Lubaczów

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Cewków 13 36 68-11
    2. Płazów 13 31 52-34
    3. Antoniki 14 26 46-37
    4. Ruda Różaniecka 13 22 32-28
    5. Zalesie 14 15 29-47
    6. Cetula 13 14 27-37
    7. Opaka 13 13 21-46
    8. Mołodycz 14 10 29-40
    9. Zabiała/Stare Sioło 13 9 26-50
    1-2: awans

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    2. Koncert Muzyki Filmowej w Rzeszowie

    2. Koncert Muzyki Filmowej w Rzeszowie

    Piknik Nauki EKSPLORACJE 25-27 maja w Rzeszowie

    Piknik Nauki EKSPLORACJE 25-27 maja w Rzeszowie

    start.up.press - zgłoś swój biznes lub pomysł [KONKURS]

    start.up.press - zgłoś swój biznes lub pomysł [KONKURS]

    Zamieniając kartę kredytową na kredyt odnawialny działasz na własną szkodę.

    Zamieniając kartę kredytową na kredyt odnawialny działasz na własną szkodę.