Patryk Braun nowym juniorem KSM Krosno

Marek Bluj
Mateusz Wieczorek opuszcza szeregi KSM Krosno.
Mateusz Wieczorek opuszcza szeregi KSM Krosno. Tomasz Jefimow
Patryk Braun został kolejnym zawodnikiem KSM Krosno. 19-letni zawodnik został wypożyczony na rok z Polonii Bydgoszcz.

Kalkulowana Średnia Meczowa Patryka w sezonie 2012 wynosić będzie 2,50. Patryk w ubiegłym roku startował głównie w zawodach młodzieżowych; w turniejach o mistrzostwo Polski reprezentował barwy WTS Warszawa.

Razem z braćmi Przemysławem i Piotrem Pawlickimi zdobył złoty medal w finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych oraz brązowy w finale Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Na torach pierwszej ligi w składzie Polonii Bydgoszcz znalazł się tylko raz i pojechał w jednym biegu, w którym nie zdobył punktu.

Z KSM Krosno na rok do pierwszoligowego klubu wypożyczony zostanie Mateusz Wieczorek.