Niedźwiadki Chemart II Przemyśl odpłynęły Wiśle w IV kwarcie. 40 punktów Macieja Puchalskiego

Maciej Puchalski uzyskał w pojedynku z Wisłą rekordowe 40 punktów, do których dorzucił 8 zbiórek Resovia/facebook
W meczu 4 kolejki 2 ligi rezerwy Niedźwiadków Chemart wygrały w swej hali 104:78 z Wisłą Kraków. Wbrew temu, co sugeruje wynik, krakowianie przez długi czas dotrzymywali kroku gospodarzom

Drużyna gospodarzy liczyła dwunastu koszykarzy, w tym gronie znaleźli się Maciej Puchalski, Maximillian Egner, a mimo to „Wawelskie Smoki” długo mogły mieć nadzieję na wygraną w Przemyślu.

Niedźwiadki udanie weszły w mecz (21:9), jednak goście nie pozwolili się stłamsić i mecz zrobił się całkiem interesujący (33:37, 51:45, 64:48, 64:56 i 72:61 po 30. minutach).

W czwartej kwarcie żarty się skończyły; raz za razem trafiał Puchalski, punktował Bruno Chalicki, a w defensywie miejscowych też wszystko sztimowało. Efekt był taki, że w 35. minucie gry było po zawodach - nadsańska ekipa gromiła rywala 90:64.

Niedźwiadki Chemart II Przemyśl – Wisła Kraków 104:78 (27:24, 24:21, 21:16, 32:17)

Niedźwiadki Chemart II: Skubiński 6 (10 zb., 6 as., 2 str., 5 prz.), Kucharski 2, Puchalski 40 (3x3, 8 zb., 4 str.), Egner 16 (3 str., 3 prz.), Chalicki 21 (10 zb., 5 as.) oraz W. Majka 5 (1x3), Kindlik 1, Strzępek 3, Słowik 2, Kijanka 0, Barszczak 2 (4 str.), Olejarz 6. Trener Daniel Puchalski.

Wisła: Krzystek 6 (1x3, 6 as., 3 str., 4 prz.), Klocek 4, Graniczka 9 (10 zb., 4 as., 4 str.), Dąbek 20 (6x3, 4 as., 4 str.), Rerak 21 (1x3, 10 zb.) oraz Miotła 5, Golański 8 (1x3), Wilk 5, Jankowski 0, Noszczyński 0. Trener Jakub Natkaniec.