Konrad Buć ze Stali Łańcut: Remis sprawiedliwy, ale mnie nie cieszy

Konrad Buć z piłką w meczu z Karpatami Krosno
Konrad Buć z piłką w meczu z Karpatami Krosno Ł. Pado
Fakt, że rywal jest wyżej od nas w tabeli, Karpaty to uznana marka, ale byliśmy u siebie - mówi Konrad Buć ze Stali Łańcut, która zremisowała u siebie 1:1 z Karpatami Krosno, po tym jak straciła prowadzenie w 90. minucie meczu.

Nie szkoda trochę tych ostatnich minut w meczu z Karpatami Krosno? Tym bardziej, że mieliście szanse, żeby strzelić na 2:0, a zamiast tego wpadł gol dla rywala…
Szkoda. Mecz był wyrównany, dla nas pierwsza połowa, dla nich druga. Remis jest sprawiedliwy.

Dałeś prowadzenie swojej drużynie z karnego, ale mogłeś dobić rywala w drugiej połowie z wolnego. Czego zabrakło?
Strzeliłem, ale bramkarz konkretny, trochę już broni w tej lidze, udało mu się, ale było blisko.

Przed meczem bralibyście ten remis w ciemno?
Ciężko powiedzieć, kiedy było tak blisko wygranej. Fakt, że rywal jest wyżej od nas w tabeli, Karpaty to uznana marka, ale byliśmy u siebie. Czy remis w ciemno? Myślę, że to sprawiedliwy wynik, ale nie cieszy nas za bardzo, bo straciliśmy bramkę na sam koniec meczu. Myślę, że jednak mecz fajny dla oka, choć pogoda trochę ciężka.

Polska po losowaniu grupy na mistrzostwa świata. Mamy Arabię Saudyjską, Argentynę i Meksyk. Co ty na to?
Fajnie, bo chciałem, żebyśmy wylosowali kogoś z Ameryki Południowej. Argentyna to na pewno ciekawy rywal, Meksyk porównywalny do nas, a z Arabią powinniśmy wygrać. Drugie miejsce jest na pewno w zasięgu.

Blisko trzystu kibiców oglądało mecz 4 ligi podkarpackiej pomiędzy SPEC Stalą Łańcut, a Karpatami Krosno. To emocjonujące spotkanie zakończyło się remisem 1:1.SPEC Stal Łańcut o krok od wygranej z Karpatami Krosno [ZDJĘCIA, RELACJA]

Kibice na meczu 4 ligi podkarpackiej: SPEC Stal Łańcut - Kar...