Klasy O, A, B Krosno. Nie zabrakło wysokich wyników jak 14:0 czy 12:0! Przerwany mecz w Warzycach [RELACJE, WYNIKI, ZDJĘCIA]

ck, kara, gli, sec
Szebnie (granatowe) - Brzyska 1:2
Szebnie (granatowe) - Brzyska 1:2 Marek Dybaś
W klasie B6 Krosno mecz został przerwany w 61. minucie ze względu na naruszenie nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gości. W klasie B2 Krosno nie brakło takich wyników jak 14:0 czy 12:0.

O Krosno

Prowadzący w tabeli tercet: Arłamów/Bieszczady, Cosmos Nowotatniec i Start Rymanów wygrał swoje mecze, ale po ciężkiej walce i różnicą zaledwie jednej bramki.

Wisłok Sieniawa - LKS Skołyszyn 2:2 (1:2)

Bramki: T. Walczyk 10, 40 - Krakoś 22, 89.

Wisłok: M. Biernacki - Wityński, D. Kasperkowicz (85 .Walus), Deńko, J. Mazurkiewicz - Nawrocki, M. Oleniacz ż, Moszczyński (15 Libowicz), Marcinik (46 Szajna) - Krakoś, M. Zajączkowski. Trener Lech Czaja.

Skołyszyn: Stój - Syzdek, Jankowicz, Marszałek, Myśliwiec – Korneusz, Figura, J. Zawisza, A. Walczyk (82 Warchoł), T. Walczyk ż - Setlik (88 Filipak). Trener Zdzisław Żmigrodzki.

Sędziował Nestorowicz (Krosno). Widzów 50.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Jedlicze – Czeluśnica 2:1 (2:1)
Konrad Rymarczyk 30, J. Krawczyk 38 – Kuzio 10;

Posada Górna – Dukla 0:0;
Nowotaniec – Odrzykoń 2:1 (2:0)
Szałankiewicz 6, Vajvada 36 – Sokołowski 65;

Ustrzyki Dolne – Nienaszów 2:1 (0:1) Walaszczyk 78, Kulish 85 – Gabriel Gierlasiński 33;

Grabówka – Markiewicza Krosno 2:2 (1:1) B. Rakoczy 16, Tabisz 81 - Łach 25, Churko 70;

Rymanów – Korczyna 3:2 (2:0) Rafał Nikody 24, Brożyna 34, Zięba 90-karny – Janusz 67, Cieplik 79;

Brzozów – Faliszówka 2:1 (1:0) dla gospodarzy: Barć, Maniawski;

Besko – Przysietnica 3:0 (3:0) K. Kielar 4, 12, Wąchocki 34;

Uherce – Kołaczyce 2:1 (2:0) Solarski 2, Lorenowicz 15 – Juszkiewicz 46.

A1 Krosno

Sanovia zmusiła lidera do sporego wysiłku, a ostatecznie mecz zakończył się remisem. Z powodu braku młodzieżowca Bukowianka w spotkaniu z Orłem od początku grała w dziesiątkę. Zwycięstwo zadedykowała Adrianowi Hnatowi, którego czeka operacja. Już tylko teoretyczne szanse na uniknięcie degradacji ma Szarotka. W starciu dwóch innych zespołów zagrożonych spadkiem Victoria zremisowała z Bieszczadami.

WYNIKI: Lesko - Sanok 1:1 (0:0) Wróbel 47 - Lisowski 75-głową;

Bukowsko - Bażanówka 3:2 (2:0) Kseniak 7, Szałajko 35, Zarzyka 65 - P. Kalityński 50, Kot 80;

Zarszyn - Zagórz 2:0 (1:0) Mendofik, Żyłka;

Pakoszówka - Jankowce 2:2 (1:1) Malik 20, Lisowski 72 - M. Bryndza 42-wolny, Kamil Uzdejczyk 88-karny;

Nowosielce - Niebieszczany 1:3 (1:1) sam. 3 - D. Pałys 47, 90, Olejarz 4;

Długie - Polańczyk 3:0 walkower - drużyna gości nie przyjechała;

Płowce/Stróże Małe - Bezmiechowa 1:1 (0:1) Uluszczak 46-karny - Armata 4.

Pauzowała Strachocina.

A2 Krosno

Wisłok Krościenko Wyżne ograł u siebie ekipę z Wesołej, a dwoma trafieniami popisał się Konrad Uliasz. Iwonka Iwonicz nie dała szans Haczovii Haczów. Zacięte spotkanie rozegrali zawodnicy z Golcowej i Górek - pojedynek zakończył się remisem. Bramkarza gospodarzy dwukrotnie pokonał Grzegorz Augustyn. Podobnym osiągnięciem popisał się Karol Zając z Lubatowej, a jego ekipa ograła Burzę Rogi 5:3.

WYNIKI:
Krościenko Wyżne - Wesoła 3:1 (2:0)
Konrad Uliasz 22, 30, M. Roterman 90 - D. Blacha 52;

Iwonicz - Haczów 4:0 J. Szajna, Farbaniec, Zima, Nycz;

Klimkówka - Guzikówka Krosno 2:0 (2:0) R. Puchalik, M. Waliszko;

Golcowa - Górki 2:2 (1:2) K. Dobosz, D. Fiejdasz - Grzegorz Augustyn dwie;

Lubatowa - Rogi 5:3 (3:1) Karol Zając dwie, S. Konior, G. Albrycht, T. Kania - S. Braja, P. Kubusiak, P. Wdowiarz;

Lubatówka - Jasienica Rosielna 1:0 (0:0) P. Kucharski 90+4-karny;

Zmiennica - Grabownica 3:3 (2:3) dla gości: Żyłka, Marynowski, Brodzicki; Jasionka - Iskrzynia 1:0 (0:0) M. Buczek.

Pauza: Jabłonica Polska.

A3 Krosno

Zorza Łęki Dukielskie przerwała znakomitą passę Zamczyska Mrukowa 23 wygranych z rzędu w tym sezonie i przesunęła świętowanie awansu niekwestionowanemu liderowi w czasie. Sobniów Jasło już do przerwy załatwił sprawę w pojedynku z Polonią Kopytowa i później kontrolował wydarzenia boiskowe. W dolnej części tabeli ważne zwycięstwa odnieśli gracze z Kobylan i Zręcina. Pokpił sprawę Standart Święcany, który uległ niemal zdegradowanej Wisłoce Niegłowice.

WYNIKI:
Osiek Jasielski - Kobylany 1:4 (0:2)
Krupa 50 – Pernal 16, 35, 53, Ł.Szydło 48;

Sobniów - Kopytowa 5:2 (5:0) Wiśniowski 11, 17, 39, P.Sury 27, 29 – W.Munia 57-karny, 86;

Święcany – Niegłowice 1:2 (1:0) Nigborowicz 38 – Myśliwiec 58, Kotulak 90+2;

Mrukowa – Łęki Dukielskie 0:1 (0:0) Zima 82;

Zręcin - Łężyny 4:2 (2:2) dla gospodarzy: Mikosz 24, Frużyński 38, Pełdiak 62, J.Zuzak 80-karny;

Zarzecze - Lubla 2:2 (1:0) Opałka 24, 48 – S.Majewski 65, M.Majewski 84;

Osobnica – Chorkówka 1:2 (1:0) dla gospodarzy: Brej 38.

Pauza: Bieździedza.

B1 Krosno

Pionier Średnia Wieś uległ u siebie liderowi tabeli z Czaszyna, przegrywając zacięte spotkanie 1:2. Takim samym wynikiem zakończył się mecz Zalewu Myczkowce, który ograł wyżej notowany LKS Olszanica.

WYNIKI:
Średnia Wieś - Czaszyn 1:2; Myczkowce - Olszanica 2:1; Gabry Łukowe - Ustjanowa 1:6. Pauza: Lutowiska, Poraż.

B2 Krosno

Pokaz bramek zafundowała kibicom ekipa Iskry Wróblika Szlacheckiego, która rozgromiła drużynę z Czerteża. Imponujące zwycięstwo odniósł również lider tabeli, LKS Pisarowce, wygrywając z Orłem Milcza 12:0. Cztery bramki zdobył Kobylak, hat-trickiem popisał się Płaziak.

WYNIKI:
Pisarowce - Milcza 12:0 (9:0)
Kobylak 4, 9, 29, 36, Zgłobicki 23, 43, Paszkowski 31, 38, Florek 26, Płaziak 55, 73, 75;

Rymanów Zdrój - Odrzechowa 0:2 (0:2) M. Gac 23, P. Drozd 25;

Srogów Górny - Głębokie 1:2;
Wróblik Szlachecki - Czerteż 14:0;
Markowce - Pielnia 3:0.

B3 Krosno

Piłkarze LKS Izdebki awansowali do klasy A. Sukces przypieczętowali efektownym i wysokim zwycięstwem nad Jutrzenką Jaćmierz.

WYNIKI: Domaradz – Jasionów 1:3, Trześniów - Niebocko 1:2, Izdebki – Jaćmierz 6:0, Wzdów – Dydnia 0:2, Jabłonka – Hłudno 0:6.

B4 Krosno

Zakończył się sezon, w którym z rozgrywek wycofały się dwie drużyny: Nafciarz Bóbrka po rundzie jesiennej i jego wyniki zostały anulowane oraz Victoria Dobieszyn po 14 kolejce. Awans już wcześniej zapewniła sobie Jasiołka Jaśliska.

WYNIKI: Pustyny – Jaśliska 2:4, Szczepańcowa – Dobieszyn 3:0 walkower, Miejsce Piastowe – Głowienka 0:1, Węglówka i Kombornia pauzowały.

B5 Krosno

Rędzinianka Wojaszówka spisała się na piątkę w derbach z Łękami Strzyżowskimi i jest już o krok od awansu. Iwełka Iwla zaaplikowała siedem bramek Błękitnych Żeglce i odniosła pewne zwycięstwo.

WYNIKI:
Świerzowa – Jedlicze II 4:0 (3:0)
Wilk dwie, Michalski, samobójcza;

Wojaszówka – Łęki Strzyżowskie 5:0 (3:0) Knap 14, W.Kołek 34, Wąchała 41, 78, Głód 57;

Żeglce - Iwla 2:7 (1:2) dla gości: Piątek trzy, I.Krówka dwie, Woźniak, Szymański.

Błażkowa – Łubienko mecz przerwany po pierwszej połowie ze względu na zdekompletowanie drużyny gości;

Potok - Moderówka v.o. 3:0 (goście wycofali się z rozgrywek).

B6 Krosno

Liwocz Brzyska potrzebuje tylko punktu w dwóch ostatnich kolejkach, aby wywalczyć awans do A klasy. Stało się tak dzięki wygranej ekipy Dawida Jakubińskiego, przy jednoczesnej sensacyjnej porażce Tajfuna Łubno Szlacheckie w Brzezówce. Mecz Warzyc z Dębowcem został przerwany w 61. minucie przy stanie 1:1 ze względu na naruszenie nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gości. – Mamy nagranie całej sytuacji i wcale tak nie było. Sędzia jednak zrobił co zrobił – mówił Piotr Pierzowicz, kierownik Dębowczanki.

Warzyce - Dębowiec
mecz przerwany w 61. minucie ze względu na naruszenie nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gości.