Klasa O Stalowa Wola. Trwa wyścig liderów

pisz
Olimpia Pysznica uległa Unii Nowa Sarzyna 2:3.
Olimpia Pysznica uległa Unii Nowa Sarzyna 2:3. Grzegorz Lipiec
Bez zmian na czele w klasie O Stalowa Wola. Mecze wygrał zarówno lider Sokół Sokolniki jak i jego najgroźniejszy konkurent do awansu Unia Nowa Sarzyna. Przebudził się ostatni w tabeli Jeziorak Chwałowice.

Słowianin Grębów - Sokół Kamień 2:3 (1:1)

Bramki: Drabik 11, Młynarczyk 46 z karnego - Mariusz Socha 18, 40, Matenka 64, Rurak 81 z karnego.

Słowianin: Bełzak - Wojtusik, Ujda, Drabik, Kloc - Bednarz, Walicki (75 Rutyna), Wtorek (75 Janeczko), Rak - Dul, Młynarczyk.

Sokół Kamień: Lasota - P. Słonina. Boczko, G. Słonina, Matenka - Kobylarz, Podstawek, Rurak, Mateusz Socha (68 Róg I) - Smusz, Mariusz Socha (78 Piróg).

Sędziował: Mariusz Złotek z Gorzyc. Widzów: 150. Żółta kartka: Róg (Kamień) .

Ciekawy, obfitujący w gole mecz obejrzeli kibice w Grębowie. Pierwszą połowę wygrali goście, ale na początku drugiej części z karnego wyrównał Młynarczyk. Później jednak gole strzelali już tylko goście, bowiem podopieczni trenera Marka Kusiaka byli umotywowani. Mający słaby okres grębowianie rozczarowali swoich kibiców.

Strzelec Dąbrowica - Pogoń Leżajsk 1:4 (0:1)

Bramki: Obara 67 - D. Drożdżal 16, Leja 53, 74, Dąbek 87.

Strzelec: Kalandyk - Hajduk, Smykla, Rachwał, Turbak, Marek, Tworek (52 Lulek), Rzeźwicki, Hałka - Obara (76 Byczek), J. Polek.

Pogoń: Mazur - Kusy, Bubiłek I, Luft, Brudniak I - P. Czewecki (64 DąbekI), A. Drożdżal, Sierżęga (87 Borek), G. Czerwecki - D. Drożdzal I(74 Bończak), Leja.

Sędziował: Piotr Chmura ze Stalowej Woli. Widzów: 150.

Ozdobą pierwszej połowy meczu był gol zdobyty w 16 minucie przez Dominika Drożdżala, któremu wyszedł strzał życia, po którym piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Gospodarze nie mieli takiego szczęścia, bowiem w 44 minucie piłka po strzale Rafała Marka odbiła się od słupka i wyszła w pole. Druga połowa należała już do gości, którzy odnieśli wysokie zwycięstwo.

Mokrzyszów Tarnobrzeg - LZS Zdziary 0:1 (0:1)

Bramka: Cupak 44.

Rozstrzygnięcie zapadło w ostatniej akcji pierwszej połowy, po strzale Cupaka. Mokrzyszów mimo prób nie wyrównał.

- Zdziary grały ładną poukładaną piłkę mając w swoich szeregach Damiana Sałka, który był po prostu nie do przejścia - powiedział nam działacz tarniobrzeskiego klubu Janusz Kłos.

W innych meczach: Sokół Sokolniki - Bukowa Jastkowice 5:2, Stal II Stalowa Wola - Górnovia Górno 1:2, Jeziorak Chwałowice - Wisan Skopanie 2:1, KP Zarzecze - LZS Jadachy 4:0, Olimpia Pysznica - Unia Nowa Sarzyna 2:3, Unia Skowierzyn - Transdźwig Stale 2:0.