Izolator Boguchwała zremisował z LKS-em Pisarowce 1:1 [WIDEO]

Miłosz Bieniaszewski
W drugiej połowie Krzysztof Szymański (przy piłce) bardzo się starał, ale gola nie zdobył Krzysztof Kapica
Izolator Boguchwała znów stracił punkty. Tym razem drużyna Andrzeja Szymańskiego tylko zremisowała z LKS-em Pisarowce.

Izolator miał odkupić winy za wysoką przegraną w Sieniawie i w pierwszej połowie był na dobrej drodze. Drużyna Andrzeja Szymańskiego nie pozwalała rywalom na zbyt wiele, a sama skonstruowała sporo ciekawych akcji. Już w 3. minucie z rzutu rożnego dośrodkował Oleksandr Tarasenko, a nogę dostawił Michał Bogacz i zrobiło się 1:0. Lepszego otwarcia miejscowi wyobrazić sobie nie mogli.

Pod bramką Piotra Hajduka często było gorąco, ale gospodarze byli na bakier ze skutecznością, a także brakowało im szczęścia. O sporym pechu może mówić Patryk Zieliński, który trafił w poprzeczkę oraz w słupek. Sytuacji sam na sam nie wykorzystał natomiast Patryk Róg.

Po zmianie stron goście zagrali odważniej i szybko wyrównali. W tej sytuacji nie popisał się Miłosz Lewandowski. Po chwili mógł być prawdziwy nokaut, ale tym razem to Sobolak trafił w słupek.

Izolator nie bardzo mógł się otrząsnąć i do końca bił głową w mur. Najbliżej szczęścia był Krzysztof Szymański, ale jego strzał sprzed linii bramkowej wybił Hanson Kumah-Doe. Goście natomiast groźnie kontrowali, ale wielkiego zagrożenia nie stworzyli.

Izolator Boguchwała - LKS Pisarowce 1:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Bogacz 3, 1:1 Sobolak 48-głową.

Izolator: Lewandowski - Gajdek, Brogowski, Bogacz, Lusiusz - Szymański, Cupryś, Tarasenko, Zieliński (72 Fundakowski), Domin (63 Szczoczarz) - Róg (77 Puc). Trener Andrzej Szymański.

Pisarowce: Hajduk - Kasperkowicz, Adamiak, Kumah-Doe, Sikorski - Boczar (75 Niemczyk), Lorenc, Kasza, Walaszczyk (73 Kozioł), Sobolak - Wąchocki (90+1 Pańko). Trener Damian Niemczyk.