Fogo Futsal Ekstraklasa. Eurobus Przemyśl pierwszą rundę kończy porażką w Bochni

Eurobus Przemyśl (czerwone stroje) z Bochni wraca bez punktów.
Eurobus Przemyśl (czerwone stroje) z Bochni wraca bez punktów. Eurobus Przemyśl
Eurobus pierwszą rundę rozgrywek kończy porażką w Bochni. Porażką, o której zdecydował początek spotkania.

Gospodarze od pierwszych minut przycisnęli i już po 10 minutach prowadzili trzema bramkami. Bramka z rzutu karnego Pedro Pereiry była jego 50 w Fogo Futsal Ekstraklasie. Kolejne minuty były już troszkę lepsze, ale i tak miejscowi w samej końcówce pierwszej połowy zdołali ukąsić po raz czwarty, po strzale Minora Cabalcety. Druga połowa podobnie jak pierwsza zaczęła się od bramki gospodarzy. Eurobus mimo bagażu pięciu straconych bramek, próbował coś zdziałać w ofensywie i te starania przyniosły efekt po strzale Cristiana Neme w 30 minucie. Dwie minuty później nasz zespół trafił po raz drugi za sprawą strzału Damiana Demskiego. Dwie stracone bramki podrażniły miejscowych i w końcówce meczu Cabalceta zdobył kolejnego gola dla zespołu z Bochni, gola który ustalił wynik meczu. Goście jeszcze próbowali zmniejszyć rozmiary porażki, jednak nie znaleźli recepty na trzecie trafienie w tym meczu.

BSF ABJ Bochnia - Eurobus Przemyśl 6:2 (4:0)

Bramki: 1:0 Biel 4, 2:0 Pereira 5-karny, 3:0 Wędzony, 4:0 Cabalceta 19, 5:0 Budzyn 25, 5:1 Neme 30, 5:2 Demski 32, 6:2 Cabalceta 38

BSF ABJ: Jaszczyński, Piwowarczyk - Budzyn, Surmiak, Cabalceta ż, Przybył, Wędzony, Biel, Pereira, Koza, Leszczak ż, Doroszkiewicz. Trener Antun Bacic.

Eurobus: Kuźma, Koltok – Neme, Demski ż, A. Kiełbasa, Wielgosz, Sarzyński, E. Kiełbasa, Zanko, Rudnicki, Wanat, Pawlak, Vitinho, Valihura. Trener Krzysztof Kusia i Adriano Ambrosio Ribeiro.