Resovia wciąż na czele, ale przegrała. Wygrana Sanovii Lesko w 3 lidze

Resovia przegrała drugi mecz w rundzie wiosennej
Resovia przegrała drugi mecz w rundzie wiosennej Michał Czajka
Kolejny mecz w rundzie wiosennej przegrała Resovia. Ciekawy mecz 3-ligowej Sanovii Lesko.

Orlen 1 Liga Kobiet

Można powiedzieć, że Resovia przebyła drogę z nieba do piekła, bo na przerwę schodziła prowadząc. Miejscowe jednak po przerwie szybko wzięły się do roboty i w 15 minut już prowadziły 2:1. Potem jeszcze postawiły kropkę nad „i”.

UKS 3 Weronica Staszówka/ Jelna - Resovia 3:1 (0:1)

Bramka dla Resovii: Strasińska 44.

Resovia: Barszcz - Bukowiec l, Czyż, Florek, Kaput l, Krawczyk, Kurasz (71 Jezioro), Kwoka, Miś (90 Marszał), Salawa, Strasińska (80 Misiak). Trener Łukasz Wojtala.

POZOSTAŁE WYNIKI: Sportowa Czwórka Radom - Lech/ UAM Poznań 0:2; TKKF Checz Gdynia - Ślęza Wrocław 2:3; Bielawianka Bielawa - Skra Częstochowa 0:2; KKP Bydgoszcz - Polonia Środa Wielkopolska 0:0; Legionistki Warszawa - Ząbkovia Ząbki 6:0.

3 liga

WYNIKI: Sanovia Lesko - Iskra Brzezinka 4:3 (0:0) dla Sanovii Dymek 54, Ekiert 60 i 87, Langenfeld 90+5; Izolator Boguchwała - UKS Wisła Kraków 0:3; Inter Gnojnica - KS Rysy Bukowina Tatrzańska 3:0 (wo) goście zrezygnowali z przyjazdu na mecz; Puszcza Niepołomice - Iskra Tarnów 1:4; Iskra Krzemień - Football Success Academu Kraków 0:6; KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Pogorzanka Pogorzyce 0:0.