VIII Rzeszowskie Święto Transplantacji. Konferencja,...

  VIII Rzeszowskie Święto Transplantacji. Konferencja, koncerty i bieg "Rzeszowska 5-tka dla transplantacji"

  af

  Nowiny

  Nowiny

  VIII Rzeszowskie Święto Transplantacji. Konferencja, koncerty i bieg "Rzeszowska 5-tka dla transplantacji"
  1/3
  przejdź do galerii

  ©materiały prasowe

  W najbliższą sobotę, 19 maja po raz ósmy odbędzie się Rzeszowskie Święto Transplantacji. Będzie konferencja naukowa, piknik z udziałem znanych gwizd muzyki. Na scenie na Rynku pojawią się także pacjenci, którym przeszczep uratował życie i dawcy. Nowością będzie towarzyszący wydarzeniu bieg głównymi ulicami miasta "Rzeszowska 5-tka dla transplantacji".
  W godzinach 9 -13.30 odbędzie się VIII Interdyscyplinarna Konferencja "Przeszczep szansą na drugie życie". Udział w niej będzie mógł wziąć każdy, kto zainteresowany jest problemem przeszczepów w Polsce. Każdego roku w konferencji uczestniczy blisko 200 osób.

  Po południu impreza przeniesie się na rzeszowski Rynek, gdzie w godz. 15 - 21 odbędzie się piknik z udziałem znanych gwiazd muzyki. Gwiazdą wieczoru (godz.
  20) będzie zespół Karczmarze. W tym dniu na estradzie pojawią się także pacjenci, którym przeszczep uratował życie, dawcy oraz uczestnicy Konferencji, których wystąpienia przybliżą mieszkańcom ideę transplantacji.

  W tym roku nowością będzie towarzyszący wydarzeniu bieg głównymi ulicami miasta "Rzeszowska 5-tka dla transplantacji", w którym udział weźmie blisko 250 uczestników.

  WIDEO: Koordynatorzy transplantacyjni. Cisi bohaterowie przeszczepów


  POLECAMY:


  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Zapytaj lekarza

  1 3 4 5 ... 13 »
  28 stycznia

  Światowy Dzień Trędowatych

  zobacz więcej »