Zawodnik Milenium Rzeszów na podium Pucharu Polski. Jego klubowy kolega wywalczył kwalifikację na mistrzostwa Polski młodzików

W Jaśle rywalizowało 120 młodych judoków z Podkarpacia
W Jaśle rywalizowało 120 młodych judoków z Podkarpacia Archiwum Milenium
Daniel Krempeć (Millenium Rzeszów) wywalczył w Sochaczewie brązowy medal w kategorii do 81 kg Pucharu Polski Juniorów. Daniel pokonał kolejno trzech rywali ze stolicy, by nieznacznie ulec późniejszemu triumfatorowi Michałowi Kosowi (Gwardia Warszawa).

Z kolei Adrian Dereń, klubowy kolega Daniela, zdobył brąz w kategorii do 60 kg na Mistrzostwach Makroregionu w Bytomiu. Adrian odnotował trzy zwycięstwa, jedną porażkę i wywalczył kwalifikację do Mistrzostw Polski Młodzików, (20.10 w Rybniku).

Mali judocy Millenium zdobyli grad medali na Okręgowym Turnieju Judo Dzieci w Jaśle.

Złoto zdobyli: Kuzia Lena (do 34 kg), Harpula Antoni (26 kg), Dziedzic Tomasz (31 kg), Kiczek Radosław (31 kg), Berkowicz Antoni (36 kg), Majka Nathan (40 kg), Surdel Paweł (38 kg), Adrian Dereń (66 kg), Mucha Filip (34 kg), Grechuta Franciszek (30 kg, Sobczyk Bartłomiej (45 kg).

srebro: Dereń Adam do 60 kg, Bełch Jan do 24kg, Depta Paweł do 36kg, Dubis Adam do 26 kg, Rak Marika do 30 kg, Rynkiewicz Natalia do 38 kg, Igor Lampart do 66 kg, Duliński Mikołaj do 50 kg, Wiktor adrian do 34 kg, Lampart Szymon do 39 kg;

brąz: Bocheński Franciszek do 60 kg, Byczek Adrian do 60 kg, Rynkiewicz Szymon do 24 kg, Dec Julia do 38 kg, Kuzia Szymon do 45 kg.