Zawodniczki Azalii w rolach głównych

archiwum
- Pogoda dopisała, wyniki także - mówi Stanisław Zygmunt, trener FML Poltino Azalii Brzózy Królewskiej, którego zawodniczki rządziły w Wyścigu MTB o Puchar Ziemi Leżajskiej i eliminacjach do OOM

Na trasie: Tarnogóra - Las Kopecki wystartowało blisko 150 młodych młodych adeptów kolarstwa.. W eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (juniorzy mł.) równych sobie nie miała Katarzyna Kozyra (Azalia). U chłopców 6 miejsce zajął Kamil Zygmunt, lokaty 16 i 20 przypadły dwóm resoviakom: Kamilowi Zajączkowskiemu i Michałowi Nowakowskiemu. W wyścigu MTB, w kategorii młodziczka, w wielkim stylu wygrała Katarzyna Socha (Azalia), uzyskując nad drugą pozycją 2 minuty 20 sekund przewagi. Szósta była jej koleżanka klubowa Zuzanna Sowa.

U młodzików 2 miejsce wywalczył Jakub Murias (Resovia), 6 Wojciech Miazga (Azalia). W zmaganiach juniorek Kinga Sowa (Azalia) wylądował na 4 pozycji.), a wśród juniorów 2 pozycję zajął Adam Kawula (Resovia). W orliczkach (do 23 lata) triumfowała Katarzyna Wilkos (Azalia), w elicie klasę pokazała Ewelina Szybiak z Resovii też pierwsza minęła linię mety.