Zadyma na pierwszym meczu Polonii Warszawa w IV lidze [WIDEO]

Agencja TVN/x-news
Na pierwszym meczu Polonii Warszawa w IV lidze doszło do zamieszek. Na boisko wtargnęli pseudokibice Legii, a mecz został przerwany.

Zaplanowany na sobotnie popołudnie pierwszy mecz Polonii Warszawa w IV lidze został przerwany z powodu zamieszek kibiców na stadionie KS Łomianki przy stanie 2-0 dla "Czarnych Koszul".

Wszystko zaczęło się od obraźliwego transparentu wywieszonego przez kibiców gospodarzy, którzy sympatyzują z Legią. Doszło do starć z policją.

Liczna grupa kibiców Polonii, która przyjechała do Łomianek, nie została wpuszczona na miejscowy stadion. Najprawdopodobniej wynik spotkania zostanie zweryfikowany jako walkower dla gości.