Nowiny24
  Polecamy

  Polecamy na weekend

  Rozwiń
  Nowiny24
  Zwiń

  Polecamy na weekend

  Lubisz zagadki logiczne? Jesteś spostrzegawczy? Zmierz się z naszym szybkim testem na inteligencję. Wynik 12/15 będzie sukcesem!

  Krewki dziadek niszczył auta, bo kierowcy parkowali je na...

  Krewki dziadek niszczył auta, bo kierowcy parkowali je na chodniku

  Beata Terczyńska, KWP

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Krewki dziadek niszczył auta, bo kierowcy parkowali je na chodniku

  ©Archiwum

  Małżeństwo z Tarnobrzega zatrzymało wandala, który ostrym narzędziem porysował ich forda mondeo. Sprawcą okazał się 76-latek, który wymierzał sprawiedliwość kierowcom parkującym na chodniku.
  Krewki dziadek niszczył auta, bo kierowcy parkowali je na chodniku

  ©Archiwum

  Dochodziła godz. 11, kiedy na ul. Dekutowskiego w Tarnobrzegu, kierowca forda zaparkował swoje auto na chodniku. Wraz z żoną mieli pójść na zakupy. Małżeństwo nie zdążyło jeszcze wysiąść z samochodu, gdy nagle usłyszeli dobiegający zgrzyt od strony tylnych i przednich drzwi. Właściciel forda wyskoczył z samochodu i złapał wandala, który ostrym przedmiotem zdążył porysować karoserię.

  W tym czasie ulicą przejeżdżał patrol.
  Ujęty przez małżeństwo mężczyzna trafił na policję. Okazało się, że jest nim 76-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Przyznał się do zniszczenia auta. Oświadczył, że już wcześniej wymierzał karę parkującym na chodniku kierowcom, rysując ostrym narzędziem ich samochody. Jak tłumaczył, denerwowała go sytuacja, gdy zaparkowany samochód ograniczał swobodne chodzenie po chodniku.

  Funkcjonariusze ustalili, że ofiarą wandala padł jeszcze jeden właściciel, tym razem citroena berlingo. Wartość zniszczenia pojazdu wynosi tysiąc złotych.

  Mężczyzna został przesłuchany. Usłyszał dwa zarzuty uszkodzenia pojazdów. Łączna suma strat wynosi 2,4 tys. zł. Wkrótce odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (16)

  Wszystkie komentarze (16) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo