Publikuje filmy z piratami drogowymi z polskich dróg....

Publikuje filmy z piratami drogowymi z polskich dróg. Przemyślanin robi karierę na Youtube [WIDEO]

Zdjęcie autora materiału

Łukasz Solski

Nowiny

Aktualizacja:

Nowiny

Kanał "Polskie Drogi" na portalu YouTube ma blisko 19 mln wyświetleń. Tworzy go Michał Nowotyński z Przemyśla.
- Jestem zagorzałym zwolennikiem i propagatorem stosowania samochodowych czarnych skrzynek, czyli wideorejestratorów, które stają się coraz bardziej popularne. Dlaczego? Ponieważ uważam, że wzrost liczby osób stosujących ten wspaniały wynalazek przekłada się na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego - mówi Michał Nowotyński, który od paru lat tworzy kanał "Polskie Drogi" na portalu YouTube.

Jego kompilacje przeróżnych zdarzeń drogowych z całej Polski, wyświetlane są nawet ponad 500 tys. razy. Filmy nadsyłają sami kierowcy. Kanał "Polskie Drogi" subskrybuje 60 tys. internautów.

- Pragnę, aby jak najwięcej osób przekonało się na własne oczy, jak odpowiedzialną i bardzo często niebezpieczną czynnością jest prowadzenie pojazdu, jakie są mechanizmy powstawania wypadków i jakie skutki może nieść ze sobą tak powszechne na naszych drogach: brawura, bezmyślność, arogancja, nieodpowiedzialność, a także przecenianie własnych umiejętności i wreszcie – egoizm drogowy. "Polskie Drogi" to cegiełka, którą dokładam od siebie, aby na naszych drogach zrobiło się choć trochę bezpieczniej - uważa pan Michał.

Komentarze (38)

Wszystkie komentarze (38) forum.nowiny24.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo