Nowiny24
  Sport

  Sportowy weekend

  Rozwiń
  Wygrałam samochód w loterii Nowin

  Wygrałam samochód w loterii Nowin

  Józef Lonczak

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Stanisława Ukarma z Rzeszowa wygrała w loterii Nowin czerwonego forda fiestę.

  Stanisława Ukarma z Rzeszowa wygrała w loterii Nowin czerwonego forda fiestę. ©Darek Danek

  Kolejne cenne nagrody w loterii "Mieszkanie za czytanie" trafiły do naszych Czytelników.
  Stanisława Ukarma z Rzeszowa wygrała w loterii Nowin czerwonego forda fiestę.

  Stanisława Ukarma z Rzeszowa wygrała w loterii Nowin czerwonego forda fiestę. ©Darek Danek

  - Jest piękny, naprawdę piękny - powiedziała wzruszona Stanisława Ukarma z Rzeszowa, która wsiadła do czerwonego forda fiesty, który wygrała w loterii Nowin.

  W czwartek o godz. 10 w redakcji Nowin, w obecności Czytelników, odbyło się II losowanie 14 nagród w loterii "Mieszkanie za czytanie". Wśród nich ta najcenniejsza - ford fiesta. Mieszkanka Rzeszowa z niedowierzaniem przyjęła telefoniczną informację o wylosowaniu samochodu.

  II losowanie loterii Nowin. Lista laureatów  - Naprawdę? A jeszcze rano, gdy syn wychodził do pracy, przypominał mi: "Mamo, pamiętaj. Dzisiaj losowanie w Nowinach" - opowiada.
  Piękny prezent na święta

  Szczęśliwą Czytelniczkę odwiedziliśmy w jej mieszkaniu. Wspólnie wybraliśmy się też do rzeszowskiego salonu Forda, by obejrzała swój samochód.

  - Jest piękny, naprawdę piękny - nie kryje wzruszenia. - Przez święta będziemy się z synem zastanawiać, co z tym prezentem dalej robić.

  Pani Stanisława jest stałą Czytelniczką Nowin: - Czytam prawie wszystko i bardzo dużo się z waszej gazety dowiaduję. Jak rozmawiam z sąsiadkami, to potwierdza się to, że z Nowin można się najwięcej dowiedzieć o tym, co się dzieje w Rzeszowie i regionie.

  Osiem zestawów kuponów

  W loterii "Mieszkanie za Czytanie" Stanisława Ukarma gra od samego początku i regularnie zbiera kupony. Uzbierała już osiem zestawów po 10 kolejnych kuponów. Jednak do redakcji zdążyła dostarczyć tylko trzy.

  - Syn nawet żartował, że mogę przez to nic nie wygrać, ale kolejne zestawy jeszcze doniosę. W końcu główną i najcenniejszą nagrodą jest mieszkanie, które zostanie wylosowane dopiero za kilka miesięcy - mówi pani Stanisława.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (7)

  Wszystkie komentarze (7) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo