Nowiny24
  Sport

  Sportowy weekend

  Rozwiń
  Policjanci odnaleźli skradzionego TIR-a

  Policjanci odnaleźli skradzionego TIR-a

  Małgorzata Motor

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Policjanci odnaleźli skradzionego TIR-a

  ©Archiwum policji

  TIR zaparkowany był od soboty na poboczu drogi krajowej nr 19 w Nowosielcu. W niedzielę rano kierowca zgłosił jego kradzież. Po kilkunastu godzinach został odnaleziony na parkingu stacji paliw w Ciepielowie w województwie mazowieckim.
  Policjanci odnaleźli skradzionego TIR-a

  ©Archiwum policji

  Jak informuje niżańska policja, zgłoszenie o kradzieży policjanci otrzymali w niedzielę rano. Właściciel oszacował straty na kwotę 280 tys. złotych. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania skradzionego tira. Szybko ustalili, że podobny pojazd pojawił się w nocy na jednej ze stacji benzynowych. Po zatankowaniu odjechał w kierunku Terespola.

  - Niżańscy policjanci, natychmiast nawiązali kontakt z ościennymi jednostkami i przejściem granicznym w Terespolu. Jednocześnie poszukiwania pojazdu rozpoczął jego właściciel, który przekazał informację o kradzieży pracownikom i znajomym będącym w trasie. Dzięki charakterystycznemu rysunkowi na plandece, ok. godz. 17 pojazd został zauważony na parkingu stacji paliw w miejscowości Ciepielów w województwie mazowieckim. W środku nie było kierowcy - podaje policja w Nisku.

  źródło: KWP


  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo