Nowiny24
  Polecamy

  Polecamy na weekend

  Rozwiń
  Nowiny24
  Zwiń

  Polecamy na weekend

  Lubisz zagadki logiczne? Jesteś spostrzegawczy? Zmierz się z naszym szybkim testem na inteligencję. Wynik 12/15 będzie sukcesem!

  Grozili, że spalą dom. Chcieli 10 zł

  Grozili, że spalą dom. Chcieli 10 zł

  Dorota Mękarska

  Nowiny

  Nowiny

  Grozili, że spalą dom. Chcieli 10 zł
  Czterech zamaskowanych młodych ludzi wtargnęło wieczorem na posesję samotnie mieszkających kobiet. Zażądali 10 zł. Gdy odmówiły, zaczęli demolkę i grozili, że podpalą dom.
  Grozili, że spalą dom. Chcieli 10 zł
  Dwie godziny później napastnicy byli już w rękach policji. Wszyscy to mieszkańcy Jasionowa. Mają od 16 do 19 lat. Byli nietrzeźwi. Starszym chłopcom za wymuszenie rozbójnicze grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. O losie 16-latka zadecyduje sąd rodzinny.

  - Mamy z tymi naszymi młodymi we wsi prawdziwe utrapienie - skarży się mieszkanka Jasionowa. - Co noc chodzą i jakieś brewerie wyprawiają. Kilka nocy temu słupki i znaki drogowe powyrywali. Rzucają kamieniami po dachach i wybijają szyby w oknach. Ludzie boją się jednak interweniować, bo wiadomo, mogą mieć potem kłopoty. Policja wprawdzie patroluje naszą wieś, ale dobrze byłoby gdyby pojawiali się też po cywilnemu, bo oni jak widzą radiowóz od razu się chowają.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo