Siódma ofiara zimy na Podkarpaciu. Nie żyje mieszkaniec...

Siódma ofiara zimy na Podkarpaciu. Nie żyje mieszkaniec Rakszawy

Beata Terczyńska/KWP

Nowiny

Aktualizacja:

Nowiny

Siódma ofiara zimy na Podkarpaciu. Nie żyje mieszkaniec Rakszawy
Dziś rano, pod swoim domem w Rakszawie odnaleziony został poszukiwany 85-latek. Pomimo długiej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Prawdopodobną przyczyną śmierci było wychłodzenie.
Siódma ofiara zimy na Podkarpaciu. Nie żyje mieszkaniec Rakszawy
Przed godz. 8 dyżurny łańcuckiej komendy został poinformowany o zaginięciu starszego mężczyzny, mieszkańca Rakszawy. Gdy policjanci w dojeżdżali do jego miejscowości, okazało się, że mężczyzna został odnaleziony w pobliżu domu. Nieprzytomnego przetransportowano do domu, gdzie następnie był reanimowany do przyjazdu karetki. Niestety, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 85-latka.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna ten mieszkał samotnie i był schorowany. Wyszedł z domu prawdopodobnie w nocy. Jego nieobecność zauważyli sąsiedzi, którzy zaalarmowali policję.

To siódma ofiara tegorocznej zimy na Podkarpaciu.

Policja apeluje, by zwracać uwagę na osoby starsze, samotnie mieszkające lub w jakiś sposób nieporadne, których życie i zdrowie może być zagrożone z powodu chłodów i alarmowanie o takich przypadkach. Jeden telefon może kogoś uratować przed zamarznięciem.

Komentarze (3)

Wszystkie komentarze (3) forum.nowiny24.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Wideo