Pod wpływem alkoholu przyjechał do szpitala

  Pod wpływem alkoholu przyjechał do szpitala

  Tomasz Jefimow, KMP Krosno

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Pod wpływem alkoholu przyjechał do szpitala
  Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie kierowca, który przyjechał samochodem do krośnieńskiego szpitala odwiedzić swoją chorą sąsiadkę.
  Pod wpływem alkoholu przyjechał do szpitala
  Mężczyzna zaparkował auto tak niefortunnie, że praktycznie zablokował pojazdy znajdujące się na parkingu. To doprowadziło do interwencji policji.

  Skierowani na miejsce policjanci ruchu drogowego zastali renaulta lagunę, które w wyznaczonej w okolicy szpitala strefie ruchu stało na środku drogi i uniemożliwiało przejazd autobusów komunikacji miejskiej. Ponieważ w samochodzie nikogo nie było, funkcjonariusze przystąpili do ustalania jego właściciela.

  Zanim zakończyli sprawdzanie, do laguny wsiadł mężczyzna, który uruchomił silnik i przejechał na pobliski parking. Tam został wylegitymowany przez policjantów.

  Okazało się, że 49-letni krośnianin, przyjechał do szpitala ze swoją znajomą, w odwiedziny do chorej sąsiadki. Już pierwszy kontakt z mężczyzną nie pozostawiał złudzeń, że jest on pijany.

  Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziło przeprowadzone na miejscu badanie, które wykazało w organizmie 49-latka ponad 2 promile alkoholu. W tej sytuacji policjanci zatrzymali krośnianinowi prawo jazdy, a samochód przekazali wskazanej przez niego trzeźwej osobie.

  Za popełnione przestępstwo, mężczyźnie grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 2 lat oraz zakaz prowadzenia pojazdów od roku do 10 lat.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (4)

  Wszystkie komentarze (4) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo