Odnalazła się dziewczyna, która zaginęła po wyjściu z...

  Odnalazła się dziewczyna, która zaginęła po wyjściu z dyskoteki

  Roman Kijanka

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Odnalazła się dziewczyna, która zaginęła po wyjściu z dyskoteki

  ©Roman Kijanka

  Wioletta K. wyszła z dyskoteki w Wietlinie koło Jarosławia w sobotę 18 lutego ok. godz. 4 i ślad po niej zaginął. Okazało się, że zatrzymała się u znajomych.
  Odnalazła się dziewczyna, która zaginęła po wyjściu z dyskoteki

  ©Roman Kijanka

  Rodzina rozpoczęła poszukiwania. 20 lutego przyłączyła się do nich policja, a w Jarosławiu pojawiły się plakaty z fotografią zaginionej. Dzisiaj rano kobietę odnaleziono. Była u znajomych w okolicy Jarosławia.
  Poszukujący 25-latki policjanci sprawdzali razem z rodziną zapisy monitoringu. Wynikało z nich, że kobieta opuściła dyskotekę w towarzystwie dwóch mężczyzn. Sprawdzono miejsca, w których kobieta mogła przebywać, przepytywano znajomych.

  Policjanci odwiedzali osoby, które mogły widzieć poszukiwaną w powiecie jarosławskim i przemyskim. Rodzina przesłała do lokalnych redakcji list z prośbą o pomoc. Nigdzie nie natrafiono na ślad 25-latki.

  Dzisiaj rano całą i zdrową Wiolettę K. znaleźli policjanci z komisariatu w Laszkach. Kobieta była w mieszkaniu znajomych niedaleko Jarosławia. Nawet nie wiedziała, że tylu ludzi uczestniczy w jej poszukiwaniu.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (33)

  Wszystkie komentarze (33) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo