Nowiny24
  Polecamy

  Polecamy na weekend

  Rozwiń
  Nowiny24
  Zwiń

  Polecamy na weekend

  Lubisz zagadki logiczne? Jesteś spostrzegawczy? Zmierz się z naszym szybkim testem na inteligencję. Wynik 12/15 będzie sukcesem!

  23-latek rozbierał się na ulicy przed gimnazalistkami w...

  23-latek rozbierał się na ulicy przed gimnazalistkami w Jarosławiu

  Roman Kijanka

  Nowiny

  Nowiny

  23-latek rozbierał się na ulicy przed gimnazalistkami w Jarosławiu

  ©Dariusz Delmanowicz

  Grzywnę 2,5 tysiąca złotych zapłacił mieszkaniec powiatu jarosławskiego. 23-latek popołudniami zaczepiał w Jarosławiu i okolicy młode dziewczyny, najczęściej gimnazjalistki, i obnażał się przed nimi.
  23-latek rozbierał się na ulicy przed gimnazalistkami w Jarosławiu

  ©Dariusz Delmanowicz

  Młody mężczyzna "prezentował" swoje wdzięki przed nieletnimi dziewczynami na bocznych ulicach.

  Raz napastował młodą, dorosłą kobietę. Najprawdopodobniej do incydentów doszło kilkanaście razy.

  Jednak rodzice bojąc się, że już przestraszone dzieci mogą mieć kłopoty po zgłoszeniu na policję, tylko informowali funckjonariuszy o tych przypadkach. Wreszcie jedna z poszkodowanych złożyła wniosek o ściganie zboczeńca.
  Informacje o ekshibicjoniście krążyły na forach internetowych. "Mnie spotkał w lutym. Identyczna sytuacja. Też pytał o drogę. Napędził mi trochę stracha, mimo że to było w biały dzień, a jak zaczęłam wiać, pytał czy przeszkadza mi widok jego penisa" - pisała na forum nowiny24.pl "kaasik".

  Mężczyzna odpowiadał za wykroczenia określane mianem nieobyczajnego wybryku. Zapłacił 2,5 tys. zł grzywny. Zdaniem policji, 23-latek uspokoił się po ukaraniu. Funkcjonariusze zapewniają, że nie miał on nic wspólnego z próbą gwałtu na początku listopada w Jarosławiu. Sprawca jest nadal poszukiwany.

  Krążący po Jarosławiu ekshibicjonista, próba gwałtu w listopadzie i gwałt w lipcu spowodowały, że mieszkanki nie czują się bezpiecznie. W mieście krążą informacje o kolejnych gwałcicielach, a nawet o zamordowaniu młodej kobiety. Sprawdziliśmy. Są to tylko plotki. Nasze ustalenia potwierdza prokuratura i policja.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (13)

  Wszystkie komentarze (13) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo