Komplet wyników sobotnich meczów w II, III i IV lidze

Komplet wyników sobotnich meczów w II, III i IV lidze

Aktualizacja:

Nowiny

Komplet wyników sobotnich meczów w II, III i IV lidze

©Kapica

Stal Mielec nie zwalnia tempa i odniosła kolejne zwycięstwo. Remisem zakończył się hit w III lidze Stal Rzeszów - Karpaty Krosno.
Komplet wyników sobotnich meczów w II, III i IV lidze

©Kapica

SOBOTA
II liga
Stal Stalowa Wola - GKS Tychy 1:1 (1:1)

1:0 Łanucha (3), 1:1 Tanżyna (19)
W 90. minucie czerwoną kartką(dwie żółte) został ukarany Mateusz Jagiełło (Stal).
Gryf Wejherowo - Stal Mielec 1:2 (1:1)
0:1 Łętocha (9), 1:1 Kostuch (32), 1:2 Prejs (56)

III liga
Piast Tuczempy - Orlęta Radzyń Podlaski 0:1 (0:1)
0:1 Szpak (28)
W 78. minucie czerwoną kartką (dwie żółte) został ukarany Piotr Zmorzyński (Orlęta).
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 1:4 (0:2)
0:1 Białek (30), 0:2 Nowak (32), 1:2 Kołodziej (50), 1:3 Białek (62), 1:4 Białek (77)
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1:2 (1:1)
1:0 Sitek (14), 1:1 Jankowski (23), 1:2 Prytuliak (86- karny)
JKS 1909 Jarosław - Tomasovia Tomaszów Lubelski 4:1 (1:0)
1:0 Raba (40), 1:1 K.Zawiślak (60), 2:1 Dziedzic (72), 3:1 Dziedzic (79), 4:1 Raba (89)
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 1:1 (1:0)
1:0 Prędota (15), 1:1 Żak (58)
W 44. minucie Sylwester Sikorski (Karpaty) nie wykorzystał rzutu karnego (Jakub Kaszuba obronił).
W 84. minucie Peter Suswam (Stal) został ukarany czerwoną kartką (dwie żółte).
Wólczanka Wólka Pełkińska - Lewart Lubartów 3:0 (2:0)
1:0 Hul (11), 2:0 Kocur (42), 3:0 Lech (58)
Awansem rozegrano Hetman Zamość - Resovia 0:4.

IV liga
Crasnovia Krasne - Cosmos Nowotaniec 3:0 (0:0)
1:0 Szyszka (66), 2:0 Dudek (90+2), 3:0 Karnas (90+3)
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 2:0 (1:0)
1:0 Wilk (14), 2:0 Milanowski (60)
Mecze przełożone: Wisłoka Dębica - Sokół Nisko (śr. 17), Jedność Niechobrz - Błękitni Ropczyce (śr. 17).
W niedzielę grają

II liga

17.00 Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg

III liga
17.00 Sokół Sieniawa - Motor Lublin
17.00 Lublinianka Lublin - Polonia Przemyśl

IV liga
11.00 Kolbuszowianka Kolbuszowa - Przełom Besko
15.00 Wisłok Wiśniowa - KS Wiązownica
16.00 Sokół Sokolniki - Rzemieślnik Pilzno
17.00 Bukowa Jastkowice - LKS Pisarowce

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo