Weekend w OAB Jarosław. Relacja, wyniki, strzelcy. Zadyszka LKS Skołoszów [ZDJĘCIA]

red
Promyk Urzejowice (żółto czarne stroje) zremisował z LKS Skołoszów.
Promyk Urzejowice (żółto czarne stroje) zremisował z LKS Skołoszów. Grzegorz Kostka
Lider okręgówki LKS Skołoszów stracił dwa punkty w Urzejowicach. W dwóch ostatnich meczach piłkarze ze Skołoszowa zdobyli tylko jeden punkt.

O Jarosław

Promyk Urzejowice – LKS Skołoszów 2:2 (1:2)

Bramki: Drabik 22, Lemiech 70 – Modny 17, Fudali 40.

Urzejowice: Wawrzyniec – Dziedzic, B. Mikuła ż (68 Ar. Kondracki), Drabik ż, Al. Kondracki, Futoma, Gaweł, Zygmunt ż, Lemiech, Kłos ż, Hanus (46 Wota). Trener: Albert Kondracki.

Skołoszów: D. Buczkowski - Franków ż (78 Jaromi), Fudali, Grodecki ż, P. Wojtowicz, D. Wojtowicz, Zarębiński (84 Marek), Czerwiński ż, Modny, Broda (68 K. Buczkowski), Mariash. Trener: Piotr Błażkowski.

Sędziował: Szczybyło (Lubaczów).

Widzów: 150.

Mimo ciężkich warunków, piłkarze stworzyli kilka ciekawych sytuacji pod bramkowych. Jeden punkt gościom w końcówce meczu uratował bramkarz, broniąc uderzenie Futomy.

Pozostałe mecze:

Gorzyce – Czuwaj przeł. na 20.04;

Lisie Jamy – Radymno 3:2 (2:2) samob 2, Furgała 34, Ważny 48 - Buczkowski 17, Sęga 24;

Pruchnik – Gniewczyna 4:1 (0:0) Znamieńczyków, Ostrzywilk, K. Mikłasz, Sykała - J. Słysz;

Torki – Morawsko 2:1 (1:1) Głuszko dwie - Owarzany;

Pawłosiów - Święte 1:1 (0:1) Bańka 81 - Kobrzyński 24;

Ostrów - Szówsko 0:2 (0:2) Trelka, Brodowicz;

Lubaczów - Orły 1:0 (0:0) Grabowski;

Piwoda – Stubno 2:1 (0:0) Broda, Pindak - Styś.

A Jarosław

Wydarzeniem kolejki był mecz Błękitni Pełkinie - Hetman Laszki. Gospodarze zdobyli dwie bramki po ładnych uderzeniach z dystansu i pokonali lidera. Stratę do Hetmana zmniejszył też drugi w tabeli Dąb.

WYNIKI:

Pełkinie - Laszki 2:1 (1:0) Barczyński 30, Słysz 75 - Wolański 55;

Przedmieście - Dobkowice 2:3 (1:2) dla gości: Rokicki, Kościk, Tarnawski;

Surochów - Chłopice 2:0 (1:0) Surmiak 15, R. Mazur 63;

Węgierka - Manasterz 2:0 (1:0) Kurasz 38, S. Wojdyła 82;

Tuchla - Kidałowice 1:3 (1:1) Mykhaylo - Przybek 35, Łasocha 64-karny, Bichajło 82;

Łowce - Nienowice 1:0 (0:0) Gilarski 76;

Młyny - Wietlin 2:1 (2:0) Andrushchyshyn 15, Herda 25 - Bereza 63;

Rokietnica - Munina 0:3 walkower.

A Lubaczów

Zawodnicy z Zapałowa wygrali trzeci raz z wyżej notowanym rywalem, drugi raz z rzędu trzy bramki strzelił Mariusz Kozyra. W Wielkich Oczach pokaz nieskuteczności pokazali zawodnicy z Cieszanowa, którzy zmarnowali dużo okazji do zdobycia bramek. Od siedmiu kolejek nie przegrali zawodnicy z Młodowa.

WYNIKI:

Zapałów – Stary Lubliniec 4:2 (2:1) Kozyra 35, 45 k, 73 k, Ożga 83 – Pata 39, P.Bielecki 84

Wielkie Oczy – Cieszanów 2:1 R. Machczyński, W.Kornaga - Mazurek

Młodów – Cewków 3:1 (1:1) K. Szamagara, Junik, Hakało - R. Witko

Oleszyce – Horyniec Zdrój 1:4 (1:3) Jabłoński – K. Bułas dwie, R. Urban, S. Rogowski

Dzików – Futory 3:7 (1:5) Machczyński dwie, Ozimek - M. Bem trzy, M. Kowal, D. Źrałka, M. Pytel, P. Kurek

Ruda Różaniecka – Wólka Krowicka 2:6 dla gości: R. Furgała dwie, J. Hanus dwie, M. Kubiszyn, Janiszewski

Krowica – Korzenica 2:0 Terech, Chomyszyn.

A Przemyśl

Korona Trójczyce po pierwszej połowie remisowała 1:1 z Motorem Grochowce. Wynik ten utrzymał się prawie do końca, ale w końcówce rozwiązał się worek z bramkami. W 4 minuty padło bowiem 3 bramki, Dwie strzelili goście i to oni zabrali ze sobą pełną pulę punktów. Ciekawie było także w meczu lidera z Żurawianką. Po pierwszej połowie było remisowo. W drugiej części meczu goście pokazali jednak, że nie bez powodu zasiadają na fotelu lidera.

Trójczyce - Grochowce 2:3 (1:1) M. Niemiec 13, Ł. Majcher 85 - Arkadiusz Orzechowski 7, 86, A. Gosa 89;

Żurawica - Kaszyce 2:5 (2:2) Łukasz Bąk dwie - Oskar Kuźmiński dwie, Gołębiowski, Grabowski, Wielgosz;

Kosienice - Maćkowice 3:0 (1:0) Kuzioła, N. Bobko, Kamler;

Nakło - Hureczko 3:2 (2:1) K. Wasiewicz, M. Hajduk, G. Dudek - Marciniak, Horak;

Fredropol - Dubiecko 1:1 (0:1) A. Bal 80 - K. Baran 26;

Huwniki - Krówniki 2:1 (2:0) dla gospodarzy: Giergont 43, Mościszko 45;

Jaksmanice - Sośnica 1:0 (0:0) Damian Baran 68.

Pauza: Kalników.

A Przeworsk

Błękitni do przerwy przegrywali 0:2, doprowadzili do remisu i ponownie przegrywali. Jeden punkt uratowali w doliczonym czasie gry. Lider z Siennowa musiał sporo się napocić, aby wywieźć komplet punktów z Jagiełły. Gorliczanka nie miała litości i w Babicach strzeliła cztery bramki. Rozbórz rozbił solidnego Alabastra, strzelając trzy gole. Rożniatów w drugiej połowie strzelił pięć bramek.

Grzęska - Żurawiczki 3:3 (0:2) Domka 49, Solarz 74, Hołub 90+5 – Majkutowski 6, 23, Wąsacz 83;

Jagiełła - Siennów 2:3 (2:0) dla gości: Gawłowski, Cichy, Zięba;
Majdan – Nowosielce 1:0;

Krzeczowice – Wola Buchowska 1:0 (1:0) Czuba 10;

Rozbórz - Łopuszka 3:0 (2:0) K. Goń dwie, S. Goń;

Rożniatów - Wierzbna 5:1 (0:0) dla gospodarzy: Cieleń dwie, M. Wilczek, Szeliga, Magoń;

Babice – Gorliczyna 0:4 (0:2) Kyciński 30, Gujda 33, 77, 85.

B Jarosław

Kacper Lis strzałem z około 30 metrów zapewnił Tęczy Jankowice zwycięstwo nad imienniczką z Wysocka. Wiosenne zmagania
od pewnej wygranej zaczęła zamykająca tabelę Wesoła Zadąbrowie. Różnicą czterech bramek zwyciężyła też Makovia.

WYNIKI:

Jankowice - Wysocko 1:0 (1:0) Lis 40;

Zabłotce - Duńkowice 1:0 (0:0) Wielgosz 47;

Michałówka - Tuczempy 1:3 (1:2) Jarmuła 2 - Ochab 10, 32, Strawa 75;

Makowisko - Rudołowice 5:1 (2:0) Brzuchacz 28, Sycz 45, Nienajadło 48, Kisielewicz 80, Syty 83 - Czyż 56;

Zadąbrowie - Cetula 4:0 (2:0) P. Gancarz, Boratyn, Fudała, Noga.

Pauzowały Łazy.

B Lubaczów

Do sporej niespodzianki doszło w Narolu, gdzie swój mecz rozgrywali zawodnicy z Woli Wielkiej. Kandydat do awansu przegrał wzmocnioną w zimą Legią. Trzy punkty dopisali, także zawodnicy z Zalesia dla których był to pierwszy komplet punktów w tym sezonie. Skromnie wygrał lider.

Wyniki:

Wola Wielka – Legia Oleszyce 1:2 (0:1) Putkowski 55 k – R. Rymarowicz 11, D. Mach 75

Zalesie – Łukawiec 4:3 Kuźniar dwie, Stec, Koraszynski dla gospodarzy

Antoniki – Narol 1:2 Maślanka – Wolańczyk, Banaś

Miękisz – Mołodycz 0:1 (0:0) Zagrobelny 55

Basznia – Opaka 4:0 Tokarz dwie, Gutkowski dwie

B Przemyśl

Rada Orzechowce wywiozła trzy punkty z Batycz i awansowała na drugą pozycję w tabeli. Rezerwy Polonii zremisowały z Artmaxem, ostatnie Niziny pokonały Ujkowice.

B Przeworsk

Start Mirocin wysoko ograł Strumyki został nowym liderem. Maćkówka i Niżatyce zwycięstwa wywiozły z boisk rywali.

Tryńcza - Niżatyce 2:4 (2:3) Bury, Jakubiec – Gruz, P. Cygan trzy;

Kisielów - Świętoniowa 3:2 (1:1) Zając, Piekarz, Schodziński (karny) - Superson, Rupar;

Gać - Maćkówka 1:2 (1:2) Sitek - Surówka, Granda;

Mirocin - Hawłowice 5:1 Fedor trzy, Trojnar, Januszkiewicz - P. Woźnica;

Jodłówka - Zarzecze 3:3 (1:1) Kiper dwie, Przepłata - Pelc, Mazur, Kudła;

Rozbórz Długi - Manasterz 3:0.