Weekend w OAB Jarosław. Przebudzenie LKS Skołoszów [Relacje, wyniki, strzelcy]

red
Dużo bramek obejrzeli kibice na boiskach Okręgu Jarosław.

O Jarosław

Lider ze Skołoszowa po serii nie najlepszych meczy przebudził się i pokonał San Gorzyce. Przystanie 1:0 dla Skołoszowa, bramkarz gospodarzy obronił rzut karny. Ważne spotkanie w walce o utrzymanie wygrała Granica, pokonując Czarnych. W Radymnie derbowy mecz zakończył się podziałem punktów, a obie bramki padły po przerwie. W Gniewczynie zmieniono trenera, Patryka Szewca zastąpił Andrij Nykanovich i w debiucie w roli szkoleniowca pokonał Start. W meczu dwóch drużyn zamykających ligową tabelę bramek kibice nie obejrzeli. Orzeł z Torek zastopował Start, który ciągle musi patrzeć za siebie.

KS Szówsko - Santos Piwoda 0:1 (0:0)

Bramka: D. Skrzypek 82.

Szówsko: Zagrodnik – Kucharski, Mikłasz, Kruk, Jaworski, Brodowicz, Bałanda, Brud (83 Folwarczny), Kubas, Trelka (80 Pietryna), Lichończak (46 Golba). Trener: Radosław Gil.

Piwoda: P. Skrzypek - Póltorak (46 D. Skrzypek), Skowronek, Wysocki, P. Pindak, J. Pindak ż, Piliszko, Krajewski (86 Mazurkiewicz), Gawura (84 Dziak), Wojciechowski, Kiełbowicz. Trener: Jacek Mikłasz.

Sędziował: Szczybyło (Lubaczów).

Widzów: 100.

Drużyna z Szówska, która ciągle nie może być pewna ligowego bytu, przegrała po zaciętym meczu, spotkanie z Santosem. W pierwszej połowie obie drużyny mogły pokusić się o gola, jednak za brakło skuteczności. Losy meczu rozstrzygnęły się w ostatnich minutach meczu. Bramkę na wagę trzech punktów dla przyjezdnych w 82 minucie zdobył Dominik Skrzypek. Po stracie gola, miejscowi rzucili się do odrabiania strat, jednak piłka nie za bardzo chciała wpaść do bramki gości.

Morawsko – Urzejowice 1:1 Pindak - Kuźniar-samob.;

Święte - Lubaczów 1:5 (0:5) Hojdak 12,, 34, Basznianin 29, 38, Roman 42 – Karbownik 64-karny

Klasa A Jarosław

Hetman Laszki zanotował „okrągłe” dwudzieste zwycięstwo w sezonie, tym razem pokonał Szkło Młyny.

WYNIKI:

Laszki - Młyny 2:0 (2:0) Pik 4, Szpunar 20;

Chłopice - Tuchla 4:1 (1:1) Kubas 28, Łuc 64, Łukasiewicz 70, Stasiła 87 - Początek 31;

Nienowice - Pełkinie 1:4 (1:2) Krochmal 28-karny - K. Gwóźdź 37, Chmura 43, Słysz 83, M. Gwóźdź 90+4;

Łowce - Surochów 0:1 (0:0) W. Mazur 65;

Munina - Przedmieście 5:1 (2:1) Fedyk 50, 65, Paszczyński 9, Kasprzak 44, Marszałek 85 - Samborski 40;

Manasterz - Rokietnica 3:0 walkower.

Dobkowice - Węgierka 2:0 (0:0) Wota 72, sam. 83;

Kidałowice - Wietlin 2:0 (1:0) Fedor 40, Iwański 49 - mecz został przerwany około 50 minuty; z powodu czerwonych kartek i kontuzji drużyna gości zeszła z boiska.

Klasa A Lubaczów

W ramach XVIII kolejki w sobotnie popołudnie padło aż 28 bramek w pięciu spotkaniach! Najwięcej obejrzeli kibice w Zapałowie, gdzie ponownie w tym roku wygrał Orkan. W Rudzie Różanieckiej cztery bramki zdobył ksiądz Artur Łakomy. Niedzielne spotkanie pomiędzy Victorią Stary Dzików, a Zdrojem Horyniec zostało przełożone na inny termin.

Młodów – Stary Lubliniec 6:1 (2:1) Hakało 9,28,86, Szpyt 68, Wójciak 79, Osiecki 84 – Bielecki 36;

Wólka Krowicka – Cewków 1:1 (0:1) M. Kubiszyn 89 – S. Jabłoński 22;

Krowica – Wielkie Oczy 1:4 Furgała - W.Kornaga trzy, Kuchta;

Zapałów – Cieszanów 5:4 (3:2) dla gospodarzy D. Broda 11,29,39, K. Luft 55, Hrysio 90;

Ruda Różaniecka – Futory 0:5 A. Łakomy cztery, M. Bem

Czarni Oleszyce – Korzenica 2:2

Stary Dzików – Horyniec 19.05.2022

Klasa A Przemyśl

Biało-Czerwoni Kaszyce rozbili na wyjeździe Strażaka Sośnicę. Po dwie bramki zdobyli Jakub Ziobro i Radosław Sas. Zacięte spotkanie rozegrały ekipy Żurawianki i Motoru Grochowce. Dwiema trafieniami popisali się Dominik Biały i Arkadiusz Orzechowski, który strzelając po raz drugi, dał swojej ekipie cenne zwycięstwo.

WYNIKI:

Dubiecko - Huwniki 1:1 (0:0) J. Skubisz 55 - D. Kogut 64;

Sośnica - Kaszyce 0:7 (0:3) K. Stasiła 26, D. Hołub 30, Jakub Ziobro 43, 55, Radosław Sas 60, 78, A. Cyran 76;

Krówniki - Kosienice 2:1 (2:1) D. Michałowski 14, Ł. Król 38 - N. Bobko 39;

Trójczyce - Kalników 2:0 (0:0) P. Kasprzyk, M. Niemiec;

Maćkowice - Fredropol 1:2 (1:1) Ł. Kulikowski - Podbilski, Madziar;

Żurawica - Grochowce 3:4 (3:1) Dominik Biały dwie, A. Bajwoluk - Cichocki, Kot, Arkadiusz Orzechowski dwie;

Hureczko - Jaksmanice 1:1 (0:0) dla gospodarzy: A. Fedak. Pauza: Nakło.

Klasa A Przeworsk

Gorliczanka wykorzystała potknięcie Wisełki w Rożniatowie i zasiadła na fotelu lidera. Błękitni Grzęska stworzyli sobie masę sytuacji, jednak zwycięstwo przypieczętowali dopiero w 83 minucie.

Nowosielce – Wola Buchowska 2:3 (1:2) Ł. Kowal dwie – Pieczek dwie, Goń;

Majdan - Żurawiczki 2:0 Biliński dwie;

Rozbórz - Gorliczyna 1:5 (0:3) Koń 85-karny - Kyciński 28, 33, 55, 58, Gujda 44;

Grzęska - Łopuszka Wielka 4:2 (2:2) Domka 35, 83, Solarz 43, Bartnik 48 - Hołub 25, Szczygieł 39;

Krzeczowice – Wierzbna 4:2 (2:0) Mazurek 36, 40, 53, 75 - Bachórz 47, Pilch 86;

Babice - Jagiełła 0:0;

Rożniatów - Siennów 2:2 (1:2) Surmiak, M. Wilczek - G. Kuras dwie;

Klasa B Jarosław

Lider z Jankowic tylko zremisował z LKS-em Duńkowice. Aż 16 bramek zdobyła Makovia w pojedynku z Łazowianką.

WYNIKI:

Jankowice - Duńkowice 3:3 (1:1) Balabukh trzy - Piechota, Sobolewski, Hospod;

Wysocko - Tuczempy 3:1 (1:0) Janiec 45, 66-wolny, Białowąs 77 - Wawrzyszko 83;

Michałówka - Cetula 1:2 (1:0) Boczulski 14 - Ciurko 75, Sabat 90;

Makowisko - Łazy 16:1 (8:0) Brzuchacz sześć, Nienajadło trzy, Sycz dwie, Rusinek, Czetyrbok, Syty, Kisielewicz, Wiśniowski - Kwak;

Zadąbrowie - Rudołowice 7:0 (3:0) Gancarz 10, 23, 57, 70, 79, Fudała 31, 87.

Pauza: Zabłotce.

Klasa B Lubaczów

Huragan Basznia Dolna zakończył serię 13 wygranych spotkań z rzędu ekipie z Narola. Roztocze zaczęło mecz od prowadzenia 1:0, ale potem do siatki trafiali już tylko miejscowi. Hat-trickiem popisał się Jakub Tokarz.
Ostatnie w tabeli Zalesie, w meczu pełnym emocji, pokonało Opakę 4:3, choć do przerwy było 3:1 dla gości. Bohaterem miejscowych został bramkarz Krzysztof Jabłoński, który w końcówce obronił karnego.

WYNIKI:
Płazów – Mołodycz 1:4 (1:1)
Bundyra 10 – Arian 29, 68, Przepłata 60, Frączek 65;
Łukawiec – Oleszyce 0:0,
Miękisz Nowy – Antoniki 2:1 dla gospodarzy: Olejarz dwie;
Zalesie – Opaka 4:3 (1:3) dla gospodarzy: M. Kuźniar , J. Balawender, Węgrzyn, Stachów,
Basznia Dolna – Narol 5:1 (2;1) Tokarz 6, 34, 73, Gutkowski 62, Szczybyło 83 - Adamaszek.
pauzowała Wola Wielka.

Klasa B Przemyśl

Liderujące rezerwy Polonii jedną bramką pokonała Walawiankę. Rada Orzechowce po zwycięstwie nad Ujkowicami wskoczyła na drugą lokatę.

Medyka – Pikulice 1:1 (1:0) Cwynar 34 – Krygowski 72;

Bolestraszyce – Olszany 3:0;

Orzechowce – Ujkowice 4:0 (2:0) Kwater dwie, Kasprzyk, Kot;

Niziny – Nehrybka 1:1;

Polonia II – Walawa 3:2.

Klasa B Przeworsk

Wisłoczanka zdobyła aż dziewięć bramek w spotkaniu z Błękitnymi. Strumyk wywiózł trzy punkty z Kisielowa i zachował drugie miejsce w tabeli.

Kisielów - Hawłowice 0:3 Grochoła, R. Znamieńczyków, K. Woźnica;

Jodłówka - Rozbórz Długi 3:2 (2:2) Dragan 11, 27, Gilarski 51 – Furman 7, 18;

Tryńcza - Maćkówka 9:1 (4:0) dla gospodarzy: Prasoł trzy, Jakubiec, Brus, Wojtyna, Myłek, Bury dwie;

Gać - Zarzecze 2:2 (1:0) Czechowicz, Sitek – Bukowy, Baran;

Świętoniowa - Niżatyce 2:5 (0:3) K. Mirek, S. Mirek – Koba, P. Cygan dwie, Kłos dwie;

Mirocin – Manasterz 3:1 dla gospodarzy Próchnicki, Januszkiewicz, Gwozdek.