Udane starty juniorów rzeszowskich Stali w Krainie Tysiąca Jezior. W Helsinkach Filip Jachim zdobył srebro w skokach z wieży

Marekk Bluj
Młodzi skoczkowie Stali robią stałe postępy.
Młodzi skoczkowie Stali robią stałe postępy. Krzysztof Kapica
Skoczkowie Stali Rzeszów udanie startowali w barwach reprezentacji Polski podczas otwartych mistrzostw Finlandii juniorów. W Helsinkach Filip Jachim (kat. B) zdobył srebrny medal w skokach z wieży, a na trampolinie 3 m był czwarty.

Robert Łukaszewicz (kat. A) wywalczył brązowy krążek na trampolinie 3 m,a z walki na trampolinie 1 m wyeliminowała go kontuzja. Aleksandra Błażowska (kat. A) zajęła 6 miejsce na trampolinie 1 m, natomiast Karolina Wolska (kat. B) dwa razy była 5 - z trampoliny 3 m i z trampoliny 1 m.

Ola Błażowska i Karolina Wolska startowały w konkursie skoków synchronicznych zajmując 5 miejsce . Oprócz zawodników z Rzeszowa z wieży startowała Urszula Szewczyk (kat. A) z Pałacu Młodzieży Warszawa zajmując 7. miejsce. Zawodnicy Stali potwierdzili wysoki poziom wypełniając normy na Mistrzostwa Europy Juniorów - Helsinki 2018.