Tauron Hokej Liga. Festiwal strzelecki w Sanoku! Marma Ciarko STS Sanok i JKH GKS Jastrzębie zdobyło 15 goli!

Dużo działo się w starciu STS-u Sanok z JKH GKS-em Jastrzębie
Dużo działo się w starciu STS-u Sanok z JKH GKS-em Jastrzębie Tomasz Sowa
To był mecz, w którym hokeiści Marma Ciarko STS-u Sanok i JKH GKS-u Jastrzębie nie żałowali goli, ale to jastrzębianie byli skuteczniejszym zespołem.

Przez połowę tego meczu trwała wyrównana walka i gole zdobywali raz jedni raz drudzy. Zespół z Jastrzębia zaczął uciekać w końcówce II tercji, kiedy to uciekli na dwa gole. Ostatnia odsłona już całkowicie należała do nich i ostatecznie pewnie wygrali to przedświąteczne spotkanie.

Po zdobyciu pierwszego gola dla STS-u (do siatki trafił Binner) na lód poleciały pluszaki przyniesione przez kibiców. Wszystkie trafią do Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego w Sanoku.

Marma Ciarko STS Sanok - JKH GKS Jastrzębie 5:10

Tercje: 2:2, 2:4, 1:4.

Bramki: 0:1 Jarosz 8 (asysty: Izacky, Spirko), 1:1 Binner 11 (Ceder, Lindberg), 2:1 Strzyżowski 16-w osłabieniu (Dulęba), 2:2 Starzyński 19-w podwójnej przewadze (Spirko), 2:3 Urbanowicz 26 (Starzyński, Paś), 3:3 Sienkiewicz 28 (Biłas, Fus), 3:4 Kiełbicki 28 (Rajamaki, Arrak), 3:5 Izacky 29 (Spirko, Hamilton), 4:5 Strzyżowski 35 (Filipek, Biłas), 4:6 Izacky 35 (Spirko, Jarosz), 4:7 Viinikainen 45 (Izacky), 4:8 Izacky 47-w podwójnej przewadze (Górny, Rajamaki), 4:9 Rajamaki 51-karny, 4:10 Spirko 56 (Izacky), 5:10 Filipek (MacEachern, Dulęba).

STS: Salama (Świderski) - Binner, Lindberg, Huhdanpaa, Ceder, Kallionkieli - MacEachern, Musioł, Filipek, Strzyżowski, Dulęba - Flirczak, Biłas, Sienkiewicz, Miccoli, Fus, Niemczyk.

Minuty karne: 14-12. Strzały: 22-48. Widzów: 1000