Piłkarze Staru Starachowice po dobrym meczu wygrali z Podlasiem Biała Podlaska 3:0 w grupie czwartej trzeciej ligi. Zobacz zdjęcia

Dorota Kułaga
Przemysław Śliwiński zdobył trzecią bramkę dla Staru Starachowice.
Przemysław Śliwiński zdobył trzecią bramkę dla Staru Starachowice. Marcin Słoka
Pewne zwycięstwo 3:0 odnieśli piłkarze Staru Starachowice w trzecioligowym meczu wyjazdowym z Podlaskiem Biała Podlaska.

Pewna wygrana Staru Starachowice z Podlasiem Biała Podlaska

Podlasie Biała Podlaska - Star Starachowice 0:3 (0:1)
Bramki: Jakub Głaz 8, Patryk Kapuściński 51 (samobójcza), Przemysław Śliwiński 82.
Star: Natorski - Majdanewycz, Bracik, Jagiełło Ż, Stefański, Głaz (66. Styczyński), Kośmider, Duda, Kawecki (69. Ambrozik), Szynka (78. Handzlik) - Stanisławski (78. Śliwiński).

[b]Zobacz zdjęcia z meczu/b]

Podopieczni trenera Przemysława Cecherza odnieśli pewne zwycięstwo. Już w 8 minucie objęli prowadzenie. Po centrze Piotra Stefańskiego Jakub Głaz strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy. Drugi gol dla starachowickiej drużyny padł po strzale samobójczym Patryka Kapuścińskiego, a wynik spotkania ustalił w 82 minucie Przemysław Śliwiński.