Strumyk Malawa nie dał szans drużynie Zrywu Dzikowiec

Przemysław Markocki
Maciej Dziwisz ze Strumyka Malawa (po lewej) asystował przy bramce Krzysztofa Blima. PRZEMYSŁAW MARKOCKI
Piłkarze Strumyka Malawa zagrali jedno z lepszych spotkań w tej rundzie i bez większych problemów pokonali Zryw Dzikowiec. Goście nie stworzyli w zasadzie żadnej klarownej sytuacji bramkowej.

Pierwszy gol padł po stałym fragmencie gry. Na 25 metrów przed bramką Piotra Kunata faulowany był Dariusz Woźniak, a skutecznym egzekutorem rzutu wolnego okazał się Marcin Pietraszek.

Kilkanaście minut później świetnym zagraniem popisał się Maciej Dziwisz, a dobrze ustawiony Krzysztof Blim trafił z woleja w okienko bramki dzikowian ustalając wynik spotkania na 2-0.

Gospodarze mogli ten mecz wygrać wyżej. Jeszcze w pierwszej połowie bliski trafienia głową był Dziwisz, a chwile po przerwie Krzysztof Martinek trafił z wolnego w poprzeczkę.

STRUMYK MALAWA - ZRYW DZIKOWIEC 2-0 (2-0)

1-0 Pietraszek (25-rzut wolny, po faulu na Woźniaku), 2-0 Blim (36, asysta Dziwisza)

STRUMYK: Szczepański 6 - Woźniak 8 (83. Pikus), Wałek 7, Mazurkiewicz 6, D. Kuczma 6 - Martinek 7 (60. Kurosz), Szczygieł 6 (74. Nycz), Antkiewicz 6 (60. Machniak), Pietraszek 7 - Blim 8, Dziwisz 7.
ZRYW: Kunat 4 - Skupiński 4, Grabiec 3, Zalewski 3, Siębor 4 - Michałek 4 (68. Grądzki), Milanowski 3 (46. Paweł Serafin 4), Maciąg 4, Mokrzycki 3 (64. Żur) - Piotr Serafin 4 (79. Marut), Tęcza 4.
SĘDZIOWALI Paweł Cebula - 6 oraz Tomasz Wolak i Sławomir Majka (Stalowa Wola). ŻÓŁTE KARTKI: -. WIDZÓW 350.