Dwudziestu internautów może cieszyć się już z nowych butów, które sami zaprojektowali. Obuwie zostało wykonane ręcznie przez producenta luksusowych kolekcji butów Loft37. To nagroda w konkursie ogłoszonym przez markę Cocciné z okazji 20. urodzin firmy.

Dzięki specjalnej aplikacji umieszczonej na stronie Cocciné internauci mogli stworzyć własny projekt butów. Do wyboru mieli różne szablony, kolorystykę oraz dodatkowe wzory, które mogli wykorzystać.

W urodzinowym konkursie „Zaprojektuj własne buty” wzięło udział ponad 646 osób, z czego do głosowania zakwalifikowało się 306 projektów. Jury, w skład którego weszły Monika Orlińska (Cocciné), Jolanta Michalewicz (Cocciné), Paulina Kalińska (Loft37) i Zuzanna Bielińska (BNH), wyłoniło 20 zwycięzców.

– Szczególnie spodobały nam się projekty, które były subtelne i spójne kolorystycznie – mówi Paulina Kalińska, projektantka firmy Loft37. – Warto zauważyć, że internauci najchętniej projektowali wzór Fast Suzie, który jest modelem uniwersalnym, krojem pasującym niemalże na każdą okazję – dodaje Zuzanna Bielińska.

Nagrodzone kreacje można zobaczyć tu:

Zobacz również: