Założycielka Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

 

Janina Jaroń została nominowana do konkursu Kobieta Przedsiębiorcza 2011

Najważniejsze osiągnięcia

Najważniejszym osiągnięciem pani Janiny jest założenie prywatnego hospicjum dla dzieci i dorosłych na Podkarpaciu, co było impulsem do powołania Fundacji, a także działalność w samorządzie pielęgniarskim na początku jego istnienia.

Pani Janina wraz ze swoimi współpracownikami zrobiła dużo w sferze pomocy dzieciom i ich rodzicom. Pokazała, że można w domu opiekować się chorym dzieckiem. Jej fundacja jest wsparciem dla rodzin chorych dzieci, kształtuje świadomość, że można żyć inaczej z niepełnosprawnym dzieckiem.

Coraz więcej rodziców przekonuje się do hospicjum i ma do niego coraz więcej zaufania. Można tu liczyć na specjalną opiekę i ciepło, a pracownicy podchodzą do dzieci z sercem. W sferze prywatnej najważniejszym osiągnięciem pani Janiny jest czwórka dorosłych już dzieci oraz czwórka wnucząt.

Największy sukces w 2011 roku

Największym sukcesem pani Janiny w 2011 r. było otwarcie Domu Hospicyjnego (stacjonarnego hospicjum dla dzieci) w Rzeszowie przy ul. Lwowskiej, w którym można zasięgnąć także porad w zakresie stomatologii dziecięcej, chirurgii i urologii oraz pulmonologii.

Jeśli uważasz, że Janina Jaroń powinna zwyciężyć w naszym konkursie, wyślij SMS na numer 72466 w treści napisz nkobieta.5. Koszt jednego SMS-a 2,46 zł z VAT.

 

Aktualny ranking głosowania Czytelników