Największą liczbę głosów, a tym samym statuetkę i tytuł Kobiety Przedsiębiorczej 2010 Czytelników Nowin zdobyła Grażyna Szarama, dyrektorka Zespół Szkół Społecznych Nr 2 w Rzeszowie. - To przepiękny prezent na jubileusz mojej szkoły - mówi laureatka.

 

 - Dla mnie ta nagroda jest najpiękniejsza i najważniejsza, bo od Czytelników, mieszkańców Rzeszowa i Podkarpacia - dodaje zdobywczyni tytułu. - Głosując na mnie zagłosowali też na szkołę, która w tym roku obchodzi jubileusz 20-lecia. Pod wieloma względami byliśmy na Podkarpaciu pionierami - nie tylko jako szkoła niepubliczna, ale również wprowadzająca nowatorskie programy.

Tytuł Kobiety Przedsiębiorczej 2010 to dowód, że doceniany jest wysiłek nie tylko mój, ale także moich współpracowników, uczniów i ich rodziców. To mobilizuje do dalszej pracy. Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali.

Olbrzymie poparcie dla pozostałych pań

Drugie miejsce w głosowaniu Czytelników zdobyła Ludmiła Winiarska, która prowadzi w Rzeszowie Gabinet Kosmetyczny LUDMIŁA. Trzecie miejsce należy do Krystyny Wróblewskiej - dyrektorki Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli i rzeszowskiej radnej. Obie Panie otrzymają od Nowin srebrne przypinki.

Kogo wybrała kapituła

Kapituła przyznała tytuł KOBIETY PRZEDSIĘBIORCZEJ 2010 w trzech kategoriach: działalność gospodarcza, społeczno-polityczna oraz artystyczna. Werdykt poznamy w sobotę na gali, która odbędzie się w hotelu „Cztery Pory Roku” w Rudnej Małej k. Rzeszowa, zaprosiliśmy każdą z sześćdziesięciu nominowanych pań.

 

Honorowym członkiem kapituły jest zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji plebiscytu - Anna Ochalik-Pęcak, od lat prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej „GEODECI” w Rzeszowie.

 

Do tegorocznej III edycji plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza 2010 Nowin, przygotowanego Nowiny i portal Strefa Biznesu, nominowano 60 pań.  

Kandydatki nominowane do tytułu:

1. Urszula Chorążykiewicz - Diuna Salon fryzur solarium, Rzeszów 

2. Dorota Hogendorf - Kancelaria Podatkowa, Rzeszów 

3. Anna Czenczek - Centrum Sztuki Wokalnej, Rzeszów

4. Agnieszka Wałek -HRM-SYSTEM Centrum Usług Kadrowo-Płacowych, Rzeszów

5. Aneta Adamska - Ośrodek Działań Teatralnych Anety Adamskiej, Rzeszów

6. Dorota Bodio - Salon kosmetyczno – fryzjerski Slender Life, Rzeszów

7. Katarzyna Kwaśny-Czehak -Ośrodek Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji DO CELU, Rzeszów 

8. Bernadeta Marczak - Niepubliczne Przedszkole PINOKIO, Rzeszów

9. Małgorzata Smolnicka -Gabinet Kosmetyki Leczniczej i Pielęgnacyjnej Małgorzaty Smolnickiej, Rzeszów

10. Benedykta Mastej - EKO – MAST, Jasło

11. Danuta Myłek - Centrum Alergii PROGRES, Stalowa Wola

12. Monika Rojek-Kałek - Urząd Miasta w Dębicy

13. Ludmiła Winiarska - Gabinet Kosmetyczny LUDMIŁA, Rzeszów

14. Edyta Piekuś - Gabinet Urody – usługi kosmetyczne, Rzeszów

15. Dorota Jandziś - kierownik, trener, choreograf zespołu tańca nowoczesnego T-8, Rzeszów

16. Kinga Dudzińska - Mary Kay Cosmetics, Rzeszów

17. Kinga Bielec - Fundacja SOS Życie, stowarzyszenie Kulturalne j’ARTe, Mielec

18. Wioletta Winiarz - MANDALA Centrum Rozwoju Rzeszów

19. Teresa Draus - Uniwersytet Trzeciego Wieku, Rzeszów

20. Anna Kazanowska - Salon fryzjerski, Rzeszów

21. Małgorzata Cisek–Kozieł - Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Nadpobudliwością Psychoruchową, Rzeszów

22. Magdalena Kądziela - Rosenthal, Rzeszów

23. Dorota Chilik - Meble-Chilik

24. Marta Niewczas - Akademia Karate Tradycyjnego, Rzeszów

25. Edyta Nazimek - Hotel Restauracja Twierdza, Rzeszów

26. Elżbieta Kordos - Studio florystyczne IRYS, Rzeszów

27. Małgorzata Wojnowska - EKO-TOP, Rzeszów

28. Magdalena Duda - Centrum Wellness, Przemyśl

29. Krystyna Wróblewska - Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli, Rzeszów

30. Katarzyna Miszewska - Pracownia Wdzięku i Urody, Rzeszów

31. Agnieszka Rzepka - Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Rakszawie

32. Katarzyna Pikor – Gamblin, Szkoła Języka Francuskiego AMBASADOR, Rzeszów

33. Monika Hozer - Pracownia Archeologiczna “Archeo”, Rzeszów

34. Anna Pakuła-Sacharczuk - Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

35. Joanna Szurlej - Stowarzyszenie Kobiet Bieszczadzkich NASZA SZANSA i Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie SOS w Lesku

36. Agnieszka Zaguła - twórca lalek artystycznych, Rzeszów 

37. Beata Gujda - NZOZ ArtMedica sc, Rzeszów

38. Maria Magoń - Urząd Miasta Lubaczowa

39. Grażyna Szarama - Zespół Szkół Społecznych nr 2 w Rzeszowie

40. Marzena Matusiak - „MISS” Stroje Ludowe, Rzeszów

41. Elżbieta Łukacijewska, Parlament Europejski

42. Jolanta Kucharzyk - ART COLOR MODELS Szkoła Wizażu i Stylizacji, Rzeszów

43. Agnieszka Woźniak - Biuro Obrotu Nieruchomościami „Willa Nieruchomości”, Rzeszów

44. Barbara Cwanek, sołtys wsi Ostrów

45. Ewa Stasiewicz - NZOZ „ES-COR” w Zaleszanach

46. Halina Kasprzyk, sołtys wsi Orły k. Przemyśla

47. Danuta Wawryszczuk, Gospodarstwo Agroturystyczne „Na Zamłyniu” w Jałowem k. Ustrzyk Dolnych

48. Elżbieta Wisz, Stowarzyszenie Wspierania Zasobów Ludzkich „Nowy Horyzont”, Partia Kobiet

49. Renata Szczepańska, Urząd Gminy w Cisnej

50. Maria Alicja Litwa, Zespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach

51. Katarzyna Godawska, PP PKS, Rzeszów

52. Dorota Rejus, Przedsiębiorstwo Uslugowo-Budowlane NASZ DOM, Głogów Małopolski

53. Beata Banaś, Stowarzyszenie Kultury Dzieci i Młodzieży DYSONANS, Krosno

54. Anna Tabęcka-Łonczyńska, Uniwersytet Rzeszowski

55. Agata Borcz-Jajuga, Wydawnictwo DOBRY DOM, Rzeszów

56. Marta Półtorak, Marma Polskie Folie

58. Dalia Chrzanowska
, Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii, Rzeszów

59. Maria Jakubowska, sołtys wsi Grochowce k. Przemyśla

60. Magdalena Czernicka, Studio Urody i Masażu „Twój Styl”

61. Małgorzata Wrzosek, OSK Autocross, Rzeszów





Tu znajdziesz: Wyniki plebiscytu



Szczegółowy regulamin plebiscytu