Już w tę sobotę w galerii Millenium Hall ruszy sklep TOYS“R”US, amerykański potentat handlu zabawkami. Sklep usytuowany jest na pierwszym piętrze galerii.

To druga placówka handlowa tej firmy w Polsce. Sklep zbudowany jest według globalnych standardów marki. Będzie posiadał w swoim asortymencie nie tylko produkty znanych marek takich jak Hasbro, LEGO czy Mattel, ale również naszych rodzimych producentów, czyli między innymi Trefl, Wader, TM Toys. Uzupełnieniem oferty są produkty marek własnych TOYS“R”US takich m.in. jak Universe of Imagination, Fast Lane, You&Me.

Dla przeciętnej polskiej rodziny
- Mamy w naszej ofercie nie tylko zabawki, czy artykuły dziecięce, ale również zabawki outdoorowe (hulajnogi, rowerki, zabawki sportowe przeznaczone do zabawy na dworze), multimedia (gry wideo, konsole) oraz produkty dla niemowląt i małych dzieci, prezentowane w sekcji BABIES”R”US – wyjaśnia Wojciech Czernek, prezes TOYS“R”US Polska. – Chcemy, aby nasza oferta była atrakcyjna i dostępna dla przeciętnej polskiej rodziny, dlatego też oferujemy różnego typu promocje.

 

Maskotką sklepu jest żyrafa Geoffrey

Na weekend wielkiego otwarcia TOYS“R”US w Millenium Hall, przygotowano wiele atrakcji takich jak: warsztaty modowe Barbie Fashionistas, zabawy z Fisher Price Imaginext, turniej UNO z nagrodami, możliwość zagrania w gry LEGO, budowanie wielkiej figury strażaka LEGO, wyścig śladami Batmana i wiele, wiele innych. Dodatkowo, przy zakupach w TOYS“R”US za min. 50 zł każdy otrzyma piłkę TOYS“R”US gratis. Oprócz animacji i konkursów z nagrodami, na Klientów TOYS“R”US czeka wiele promocji i obniżek cenowych.

Wyścig śladami Batmana

 

Superbohater zaprosi młodych przyjaciół do zabawy, w której najszybsi będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody – produkty licencjonowane z Batmanem. Dzieci otrzymają mapki sklepu z zaznaczonymi na niej punktami, w których pojawią się grafiki z Batmanem. Maluchy, które najszybciej znajdą plakaty na terenie sklepu i odpowiedzą na związane z nimi pytania, zostaną nagrodzone. Na pozostałych uczestników czekać będą nagrody pocieszenia. Wszyscy chętni będą mogli zrobić sobie zdjęcie z Batmanem.