Konferencja: ,,Jak wygrywać dzięki innowacji" odbędzie się 22 marca br., w Hotel Rzeszów. Podczas tego wydarzenia biznesowego dowiesz się, że każdy może zostać innowatorem i korzystać z innowacji bez względu na rozmiar firmy i branżę.

Okazuje się, że aż 72 proc. innowacji produktowych kończy się porażką Jak tego uniknąć i skutecznie zamieniać nowe rozwiązania na pieniądze?

To ważne pytanie, gdyż ostatnie kilka lat pokazało dobitnie, że przy natężonej konkurencji dążenie do ciągłej innowacji przestało być zwykłym wyborem strategicznym, a zaczęło być koniecznością. Tymczasem firmy często podchodzą do innowacji tak, jakby były one dziełem przypadku. Przez to nowe produkty i rozwiązania nie wytrzymują konfrontacji z rynkiem, przynosząc organizacji trudne do odrobienia straty zamiast zysków.

- Dowiedz się, jak zarabiać na innowacji! Weź udział w konferencji „Harvard Business Review Polska”. Rozwijaj dynamicznie swój biznes i zwiększaj przychody dzięki sprawdzonym praktykom liderów - zaprasza Tomasz Jaros, PR Manager HBRP.

Podczas konferencji o innowatorach i wygrywających innowacjach opowie ekspert ICAN Institute dr Witold Jankowski, redaktor naczelny „Harvard Business Review Polska”, jeden z najbardziej doświadczonych konsultantów strategicznych w Europie.

Patronat medialny nad seminarium 22 marca br. w Rzeszowie sprawują m.in. Nowiny i portale: nowiny24.pl oraz nowiny24.pl// strefabiznesu.

Więcej informacji na stronie: www.konferenceregionalne.hbrp.pl/rzeszow