Polecamy na weekend

Rozwiń
    Nowiny24
    Zwiń

Lubisz zagadki logiczne? Jesteś spostrzegawczy? Zmierz się z naszym szybkim testem na inteligencję. Wynik 12/15 będzie sukcesem!

AKS Rzeszów w finale mistrzostw Polski

luci

Nowiny

Aktualizacja:

Nowiny

©archiwum

Młodzicy AKS Rzeszów awansowali do turnieju finałowego mistrzostw Polski. Rzeszowianie w swojej hali pewnie wygrali turniej półfinałowy nie tracąc nawet seta.

©archiwum

AKS ogrywał kolejno po 2:0 MG13 Łódź (również zagra w finale), Trefl Gdańsk i Volley Gubin. Niestety na półfinale z dalszą rywalizacją pożegnały się siatkarki Trójki Leżajsk, które w Białej Podlaskiej zajęły 3. miejsce. Leżajszczanki wygrały tylko jedno spotkanie z Legionovią 2:0 i uległy gospodyniom 0:2 i Pogoni Proszowice 0:2, które pojadą na finały.

W najbliższy weekend odbędą się turnieje półfinałowe w kategorii kadet. W Rzeszowie odbędzie się turniej kadetek, którego gospodarzem będzie MKS V LO, zawodniczki MKS-u San-Pajda Łańcut zagrają w Lublinie, a zawodnicy Resovii w Kędzierzynie-Koźlu.