Derbowe zwycięstwo Orła Przeworsk nad Juvenią Rzeszów...

Derbowe zwycięstwo Orła Przeworsk nad Juvenią Rzeszów [ZDJĘCIA]

Nowiny

Orzeł (szare koszulki) w derbowym meczu rozbił Juvenię

Orzeł (szare koszulki) w derbowym meczu rozbił Juvenię ©Grzegorz Kostka

To był prawdziwy nokaut. Tak grających w defensywie szczypiornistów Orła, kibice w Przeworsku jeszcze nie widzieli.

Od pierwszych minut na parkiecie dominował Orzeł. Jeśli już goście zdołali przedrzeć się przez szeregi obronne miejscowych, to napotykali na Marka Stęca, który przez pierwsze piętnaście minut był nie pokonany.

Juvenia pierwszego gola rzuciła dopiero w 16 minucie przy stanie 6-0. Orzeł z minuty na minutę podwyższał przewagę by na przerwę zejść z wynikiem 15-5.

Początek drugiej odsłony to chaos i dużo fauli. Juvenia zdołała odrobić dwie bramki i w 38 minucie przegrywała 16-8.

Od tego momentu zaczął się kolejny znakomity okres gry gospodarzy, którzy w 47 min prowadzili już 25-10. Końcówka to już radosna gra z obu stron w pełni kontrolowana przez szczypiornistów Orła, którzy zasłużenie w derbowym meczu wysoko pokonali Juvenię.

SPR ORZEŁ PRZEWORSK - UKS JUVENIA RZESZÓW 31-18 (15-5)