MŚ: Polacy przegrali z Norwegią po walce

luci
Brazylia rio de janeiro 19 08 2016igrzyska xxxi olimpiady mecz polska dania o awans do finalu na zdjeciu talant dujszebajewfot.andrzej szkocki/ polska press Andrzej Szkocki/Polska Press
Polska uległa Norwegii 20:22 w pierwszym meczu na mistrzostwach świata we Francji. Mimo porażki biało-czerwoni pokazali charakter i do ostatniej minuty mieli szanse na korzystny wynik.

Najwięcej bramek dla naszej reprezentacji zdobył Michał Daszek 7, o jedną mniej miał Tomasz Gębala. Bohaterem naszej kadry był jednak powracający do reprezentacji bramkarz Adam Malcher, który odbił blisko połowę rzutów rywali w tym, aż trzy rzuty karne.

Polska - Norwegia 20:22 (10:12)