SONDAŻ
    WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

    Kto będzie prezydentem

    Rozwiń
    Zwiń

    Kto będzie prezydentem

    Sondaż 18 gazet regionalnych Polska Press Grupy we współpracy z Ośrodkiem Badawczym Dobra Opinia został przeprowadzony w ub. tygodniu w 36 największych miastach. W sumie pomiarem objęto ponad 10 tysięcy respondentów

    Najszybsze wyniki meczów z niższych lig na Podkarpaciu (28...

    Najszybsze wyniki meczów z niższych lig na Podkarpaciu (28 kwietnia 2012)

    Marcin Jastrzębski

    Nowiny

    Aktualizacja:

    Nowiny

    Najszybsze wyniki meczów z niższych lig na Podkarpaciu (28 kwietnia 2012)

    ©fot. Tomasz Jefimow

    Zapraszamy do śledzenia wyników zakończonych spotkań z niższych lig. Czekamy również na wasze komentarze - sprawdź wynik swojej drużyny bezpośrednio po końcowym gwizdku.
    Najszybsze wyniki meczów z niższych lig na Podkarpaciu (28 kwietnia 2012)

    ©fot. Tomasz Jefimow

    Najszybsze wyniki z klas O, A, B i C na Podkarpaciu (28 kwietnia), mnóstwo sportowych emocji w naszych portalu.

    Zapraszamy:

    Wyniki: piłka nożna, klasy O, A i B Dębica

    Wyniki: piłka nożna, klasy O, A i B Jarosław

    Wyniki: piłka nożna, klasy O, A, B i C Krosno

    Wyniki: piłka nożna, klasy O, A i B Rzeszów

    Wyniki: piłka nożna, klasy O, A i B Stalowa Wola





    Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Tabela Klasy O Rzeszów

    Lp. Drużyna Mecze punkty Bramki
    1. Strumyk Malawa 25 53 61-21
    2. Korona Rzeszów 25 52 54-21
    3. Strug Tyczyn 25 43 42-27
    4. KS Stobierna 25 42 38-37
    5. Bratek Bratkowice 26 41 50-47
    6. Błękit Żołynia 25 41 36-39
    7. Błażowianka 25 39 46-40
    8. Jedność Niechobrz 25 37 37-27
    9. Sokół Sokołów Młp. 25 35 50-42
    10. Crasnovia Krasne 25 32 50-59
    11. Resovia II 26 30 45-60
    12. Dynovia Dynów 25 29 36-56
    13. Sawa Sonina 25 27 37-54
    14. Grodziszczanka 25 25 41-56
    15. GKS Niebylec 25 22 38-46
    16. Iskra Jawornik P. 25 18 29-58
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Rzeszów I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Czudec 22 50 61-35
    2. Zaczernie 21 49 48-23
    3. Trzebownisko 22 44 67-30
    4. Jasionka 21 42 50-32
    5. Przybyszówka 21 35 40-26
    6. Budy Głogowskie 22 32 35-41
    7. Budziwój 22 27 50-51
    8. Wysoka Strzyżowska 22 24 41-50
    9. Zgłobień 22 24 39-55
    10. Świlcza 22 24 34-61
    11. Zabajka 22 21 38-53
    12. Wysoka Głogowska 22 19 27-40
    13. Hermanowa 21 18 37-51
    14. Mogielnica 22 18 25-44 (CK)
    awans 1-2, spadek 12-14

    Tabela Klasy A Rzeszów II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Rakszawa 22 55 64-23
    2. Wólka Niedźwiedzka 22 46 54-27
    3. Czarna 22 44 62-28
    4. Łańcut 22 43 58-24
    5. Dylągówka 22 43 51-34
    6. Rogóżno 22 39 58-32
    7. Brzóza Stadnicka 22 35 54-33
    8. Dąbrówki 22 31 38-38
    9. Wólka Podleśna 22 30 30-40
    10. Medynia Głogowska 22 22 32-54
    11. Handzlówka 22 16 32-74
    12. Białobrzegi 22 14 25-55
    13. Bachórz 22 14 21-53
    14. Chmielnik 22 5 14-78
    1-2: awans, 11-14: spadek

    Tabela Klasy A Rzeszów III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Chorzelów 24 52 69-37
    1. Trześń 22 49 65-24
    3. Majdan Królewski 23 48 69-39
    3. Mielec 24 48 66-30
    5. Złotniki 24 41 61-49
    6. Chrząstów 25 37 60-62
    7. Smoczanka 23 34 54-44
    8. Podborze 23 34 50-56
    9. Wola Mielecka 23 32 45-45
    10. Hucina 23 32 48-49
    11. Breń Osuchowski 24 27 61-54
    12. Jaślany 24 23 47-59
    13. Wadowice Górne 23 20 35-76
    14. Tuszyma 23 17 28-47
    15. Siedlanka 23 8 25-111
    Awans 1-2, Spadek 12-15

    Tabela Klasy B Rzeszów I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Piast Nowa Wieś 18 49 80-12
    2. Plantator Nienadówka 18 49 58-17
    3. Staroniwa Rzeszów 18 37 66-19
    4. Rudnianka Rudna W. 18 34 39-23
    5. Trzcianka Trzciana 18 28 43-17
    6. RKS Rzeszów 18 25 43-35
    7. Dąb Dąbrowa 18 24 33-44
    8. Junak Rzeszów 18 18 24-35
    9. Stobierna-Krzywe 18 17 28-46
    10. Mrowlanka Mrowla 18 17 26-47
    11. LKS Biała 18 9 12-78
    12. Rudzik Rudna Mała 18 5 19-94
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Rzeszów II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Borek Stary 15 37 65-11
    2. Zimowit 15 37 43-14
    3. Nosówka 17 33 56-25
    4. Lubenia 17 32 42-29
    5. Połomia 17 29 33-33
    6. Pstrągowa 16 22 30-27
    7. Grodzisko 16 19 25-43
    8. Dobrzechów 16 17 25-53
    9. Szufnarowa 16 11 24-56
    10. Lutoryż 17 10 22-43
    11. Kozłówek 16 6 21-52
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Rzeszów III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Krzemienica 20 50 57-19
    2. Kraczkowa 21 43 51-33
    3. Albigowa 20 40 61-33
    4. Harta 20 40 48-29
    5. Tarnawka 20 33 40-40
    6. Strażów 19 37 49-29
    7. Husów 20 31 46-50
    8. Wola Rafałowska 20 24 35-40
    9. Markowa 20 23 36-55
    10. Wysoka 19 17 25-40
    11. HALO Hyżne 19 17 32-52
    12. Głuchów 20 14 21-46
    13. Polonia Hyżne 20 5 20-55
    1-2 awans

    Tabela Klasy B Rzeszów IV

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Wola Dalsza 18 47 66-14
    2. Trzeboś 18 40 44-28
    3. Palikówka 18 37 53-22
    4. Łukawiec 18 36 76-27
    5. Kosina 18 31 51-32
    6. Sitowianka 18 30 46-31
    7. Trzebuska 18 25 30-34
    8. Łąka 18 20 35-41
    9. Smolarzyny 18 19 36-44
    10. Korniaktów 18 10 14-80
    11. Zalesie 18 6 21-82
    12. Budovia wycofała się z rozgrywek
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Rzeszów V

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Podleszany 22 57 96-31
    2. Babicha 21 55 71-23
    3. Trzciana 22 45 59-37
    4. Borowa 22 39 48-30
    5. Żarówka 22 37 57-43
    6. Rzędzianowice 22 35 56-50
    7. Dębiaki 22 32 44-46
    8. Kawęczyn 21 31 53-53
    9. Wierzchowiny 22 22 53-77
    10. Górki 22 17 29-49
    11. Ławnica 22 15 35-71
    12. Padew Narodowa 22 15 27-75
    13. Malinie 22 10 30-77
    14. Mielec 22 34 41-37
    Gryf Mielec wycofał się z rozgrywek po 16. kolejce.
    Awans 1-2

    Tabela Klasy B Rzeszów VI

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Cmolas 17 42 66-7
    2. Trześń 17 34 52-27
    3. Ostrowy Tuszowskie 17 33 42-28
    4. Przyłęk 17 31 39-27
    5. Łączki Brzeskie 17 30 44-29
    6. Dzikowiec 17 30 53-34
    7. Zarębki 17 23 42-56
    8. Dobrynin 16 20 33-27
    9. Kosowy 17 18 33-37
    10. Werynia 17 17 38-53
    11. Kolbuszowa 16 7 16-51
    12. Trzęsówka 17 3 18-100
    1-2: awans

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    DZIELICOWY BLIŻEJ NAS! Wybierz Dzielnicowego Roku Podkarpacia

    DZIELICOWY BLIŻEJ NAS! Wybierz Dzielnicowego Roku Podkarpacia

    Nowiny kupisz na poczcie, może też  je przynieść ci listonosz

    Nowiny kupisz na poczcie, może też je przynieść ci listonosz

    Mundial w 4K dla klientów Orange

    Mundial w 4K dla klientów Orange

    Dar Młodzieży wypłynął w rejs dookoła świata.

    Dar Młodzieży wypłynął w rejs dookoła świata.