Nowiny24
    Polecamy

    Polecamy na weekend

    Rozwiń
    Nowiny24
    Zwiń

    Polecamy na weekend

    Lubisz zagadki logiczne? Jesteś spostrzegawczy? Zmierz się z naszym szybkim testem na inteligencję. Wynik 12/15 będzie sukcesem!

    Najszybsze wyniki meczów z niższych lig na Podkarpaciu (25...

    Najszybsze wyniki meczów z niższych lig na Podkarpaciu (25 marca 2012)

    Marcin Jastrzębski

    Nowiny

    Aktualizacja:

    Nowiny

    Najszybsze wyniki meczów z niższych lig na Podkarpaciu (25 marca 2012)

    ©fot. Krzysztof Kapica

    Zapraszamy do śledzenia wyników zakończonych spotkań z niższych lig. Czekamy również na wasze komentarze - sprawdź wynik swojej drużyny bezpośrednio po końcowym gwizdku.
    Najszybsze wyniki meczów z niższych lig na Podkarpaciu (25 marca 2012)

    ©fot. Krzysztof Kapica

    Najszybsze wyniki z klas O, A, B i C na Podkarpaciu (25 marca), mnóstwo sportowych emocji związanych ze spotkaniami piłki nożnej w niższych ligach na naszych portalu.

    Zapraszamy:

    Wyniki: piłka nożna, klasy O, A i B Dębica

    Wyniki: piłka nożna, klasy O, A i B Jarosław

    Wyniki: piłka nożna, klasy O, A, B i C Krosno

    Wyniki: piłka nożna, klasy O, A i B Rzeszów

    Wyniki: piłka nożna, klasy O, A i B Stalowa Wola





    Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Tabela Klasy O Rzeszów

    Lp. Drużyna Mecze punkty Bramki
    1. Strumyk Malawa 25 53 61-21
    2. Korona Rzeszów 25 52 54-21
    3. Strug Tyczyn 25 43 42-27
    4. KS Stobierna 25 42 38-37
    5. Bratek Bratkowice 26 41 50-47
    6. Błękit Żołynia 25 41 36-39
    7. Błażowianka 25 39 46-40
    8. Jedność Niechobrz 25 37 37-27
    9. Sokół Sokołów Młp. 25 35 50-42
    10. Crasnovia Krasne 25 32 50-59
    11. Resovia II 26 30 45-60
    12. Dynovia Dynów 25 29 36-56
    13. Sawa Sonina 25 27 37-54
    14. Grodziszczanka 25 25 41-56
    15. GKS Niebylec 25 22 38-46
    16. Iskra Jawornik P. 25 18 29-58
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Rzeszów I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Czudec 22 50 61-35
    2. Zaczernie 21 49 48-23
    3. Trzebownisko 22 44 67-30
    4. Jasionka 21 42 50-32
    5. Przybyszówka 21 35 40-26
    6. Budy Głogowskie 22 32 35-41
    7. Budziwój 22 27 50-51
    8. Wysoka Strzyżowska 22 24 41-50
    9. Zgłobień 22 24 39-55
    10. Świlcza 22 24 34-61
    11. Zabajka 22 21 38-53
    12. Wysoka Głogowska 22 19 27-40
    13. Hermanowa 21 18 37-51
    14. Mogielnica 22 18 25-44 (CK)
    awans 1-2, spadek 12-14

    Tabela Klasy A Rzeszów II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Rakszawa 22 55 64-23
    2. Wólka Niedźwiedzka 22 46 54-27
    3. Czarna 22 44 62-28
    4. Łańcut 22 43 58-24
    5. Dylągówka 22 43 51-34
    6. Rogóżno 22 39 58-32
    7. Brzóza Stadnicka 22 35 54-33
    8. Dąbrówki 22 31 38-38
    9. Wólka Podleśna 22 30 30-40
    10. Medynia Głogowska 22 22 32-54
    11. Handzlówka 22 16 32-74
    12. Białobrzegi 22 14 25-55
    13. Bachórz 22 14 21-53
    14. Chmielnik 22 5 14-78
    1-2: awans, 11-14: spadek

    Tabela Klasy A Rzeszów III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Chorzelów 24 52 69-37
    1. Trześń 22 49 65-24
    3. Majdan Królewski 23 48 69-39
    3. Mielec 24 48 66-30
    5. Złotniki 24 41 61-49
    6. Chrząstów 25 37 60-62
    7. Smoczanka 23 34 54-44
    8. Podborze 23 34 50-56
    9. Wola Mielecka 23 32 45-45
    10. Hucina 23 32 48-49
    11. Breń Osuchowski 24 27 61-54
    12. Jaślany 24 23 47-59
    13. Wadowice Górne 23 20 35-76
    14. Tuszyma 23 17 28-47
    15. Siedlanka 23 8 25-111
    Awans 1-2, Spadek 12-15

    Tabela Klasy B Rzeszów I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Piast Nowa Wieś 18 49 80-12
    2. Plantator Nienadówka 18 49 58-17
    3. Staroniwa Rzeszów 18 37 66-19
    4. Rudnianka Rudna W. 18 34 39-23
    5. Trzcianka Trzciana 18 28 43-17
    6. RKS Rzeszów 18 25 43-35
    7. Dąb Dąbrowa 18 24 33-44
    8. Junak Rzeszów 18 18 24-35
    9. Stobierna-Krzywe 18 17 28-46
    10. Mrowlanka Mrowla 18 17 26-47
    11. LKS Biała 18 9 12-78
    12. Rudzik Rudna Mała 18 5 19-94
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Rzeszów II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Borek Stary 15 37 65-11
    2. Zimowit 15 37 43-14
    3. Nosówka 17 33 56-25
    4. Lubenia 17 32 42-29
    5. Połomia 17 29 33-33
    6. Pstrągowa 16 22 30-27
    7. Grodzisko 16 19 25-43
    8. Dobrzechów 16 17 25-53
    9. Szufnarowa 16 11 24-56
    10. Lutoryż 17 10 22-43
    11. Kozłówek 16 6 21-52
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Rzeszów III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Krzemienica 20 50 57-19
    2. Kraczkowa 21 43 51-33
    3. Albigowa 20 40 61-33
    4. Harta 20 40 48-29
    5. Tarnawka 20 33 40-40
    6. Strażów 19 37 49-29
    7. Husów 20 31 46-50
    8. Wola Rafałowska 20 24 35-40
    9. Markowa 20 23 36-55
    10. Wysoka 19 17 25-40
    11. HALO Hyżne 19 17 32-52
    12. Głuchów 20 14 21-46
    13. Polonia Hyżne 20 5 20-55
    1-2 awans

    Tabela Klasy B Rzeszów IV

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Wola Dalsza 18 47 66-14
    2. Trzeboś 18 40 44-28
    3. Palikówka 18 37 53-22
    4. Łukawiec 18 36 76-27
    5. Kosina 18 31 51-32
    6. Sitowianka 18 30 46-31
    7. Trzebuska 18 25 30-34
    8. Łąka 18 20 35-41
    9. Smolarzyny 18 19 36-44
    10. Korniaktów 18 10 14-80
    11. Zalesie 18 6 21-82
    12. Budovia wycofała się z rozgrywek
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Rzeszów V

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Podleszany 22 57 96-31
    2. Babicha 21 55 71-23
    3. Trzciana 22 45 59-37
    4. Borowa 22 39 48-30
    5. Żarówka 22 37 57-43
    6. Rzędzianowice 22 35 56-50
    7. Dębiaki 22 32 44-46
    8. Kawęczyn 21 31 53-53
    9. Wierzchowiny 22 22 53-77
    10. Górki 22 17 29-49
    11. Ławnica 22 15 35-71
    12. Padew Narodowa 22 15 27-75
    13. Malinie 22 10 30-77
    14. Mielec 22 34 41-37
    Gryf Mielec wycofał się z rozgrywek po 16. kolejce.
    Awans 1-2

    Tabela Klasy B Rzeszów VI

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Cmolas 17 42 66-7
    2. Trześń 17 34 52-27
    3. Ostrowy Tuszowskie 17 33 42-28
    4. Przyłęk 17 31 39-27
    5. Łączki Brzeskie 17 30 44-29
    6. Dzikowiec 17 30 53-34
    7. Zarębki 17 23 42-56
    8. Dobrynin 16 20 33-27
    9. Kosowy 17 18 33-37
    10. Werynia 17 17 38-53
    11. Kolbuszowa 16 7 16-51
    12. Trzęsówka 17 3 18-100
    1-2: awans

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    DZIELICOWY BLIŻEJ NAS! Wybierz Dzielnicowego Roku Podkarpacia

    DZIELICOWY BLIŻEJ NAS! Wybierz Dzielnicowego Roku Podkarpacia

    Piknik Nauki EKSPLORACJE 25-27 maja w Rzeszowie

    Piknik Nauki EKSPLORACJE 25-27 maja w Rzeszowie

    Mundial w 4K dla klientów Orange

    Mundial w 4K dla klientów Orange

    Dar Młodzieży wypłynął w rejs dookoła świata.

    Dar Młodzieży wypłynął w rejs dookoła świata.