sportowy
    POLECAMY
    NA URLOP

    A gdyby tak...

    Rozwiń
    III edycja turnieju Herman Mariot Cup: zaproszenie

    III edycja turnieju Herman Mariot Cup: zaproszenie

    Marcin Jastrzębski

    Nowiny

    Aktualizacja:

    Nowiny

    III edycja turnieju Herman Mariot Cup: zaproszenie

    ©fot. orgazizator

    W najbliższy weekend rozegrana zostanie trzecia edycja halowego turnieju piłki nożnej Herman Mariot Cup. W tym roku rywalizacja została podzielona na zmagania młodzieżowe i seniorskie.
    III edycja turnieju Herman Mariot Cup: zaproszenie

    ©fot. orgazizator

    W sobotę (od godziny 8) w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Tyczynie grać będą juniorzy (młodsi i starsi), a w niedzielę (także od 8 rano) seniorzy.

    W rozgrywkach młodzieżowych wezmą udział ekipy: Izolatora Boguchwała, Przybyszówki, Hermana Hermanowa Strugu Tyczyn, Sokoła Sieniawa, Iskry Jawornik Polski, Piasta Nowa Wieś i Zimovitu Rzeszów.

    - Taki turniej to nie tylko świetna promocja gminy Tyczyn, ale także doskonała zabawa dla piłkarzy, działaczy i kibiców.
    Z każdą kolejną edycją turniej zyskuje coraz więcej sympatyków nic w tym dziwnego skoro biorą w nim udział coraz to bardziej renomowane zespoły - podkreśla Mateusz Krzanowski były dyrektor sportowy Strugu Tyczyn, a obecnie rzecznik prasowy tego turnieju.

    Swoje uczestnictwo w rywalizacji seniorów zapowiedzieli m. in. IV-ligowe rezerwy Resovii, Iwonka Iwonicz czy Raniżovia Raniżów. Derbowy pojedynek Strugu Tyczyn z Hermanem Hermanowa planowany jest na niedzielę g. 17.40.

    - Co roku poziom turnieju jest coraz wyższy , staramy się za każdym razem być coraz lepsi, w tym roku w turnieju seniorskim zobaczymy IV ligową Resovię II Rzeszów oraz debiutanta z Borku Starego. Z pewnością kibice zgromadzeni w hali Publicznego Gimnazjum nie będą mieli czasu na nudę - zapowiada Tomasz Stybak, organizator turnieju.




    Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze (1)

    Wszystkie komentarze (1) forum.nowiny24.pl

    Tabela Klasy O Rzeszów

    Lp. Drużyna Mecze punkty Bramki
    1. Strug Tyczyn 2 6 6-2
    2. Głogovia Głogów Młp. 2 6 4-2
    3. Strumyk Malawa 2 4 7-1
    4. Włókniarz Rakszawa 2 4 5-1
    5. LKS Trzebownisko 2 4 6-3
    6. Bratek Bratkowice 2 4 6-3
    7. Orzeł Wólka Niedź. 2 3 7-6
    8. Sokół Sokołów Młp. 2 3 6-8
    9. KS Zaczernie 2 3 3-6
    10. Jedność Niechobrz 2 2 2-2
    11. Wisłok Strzyżów 2 1 4-5
    12. Sawa Sonina 2 1 2-3
    13. Resovia II 2 1 1-2
    14. Błażowianka Błażowa 2 1 2-6
    15. KS Stobierna 2 0 2-9
    16. Błękit Żołynia 2 0 1-5
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Rzeszów I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Zaczernie 26 59 59-30
    2. Trzebownisko 26 56 81-32
    3. Czudec 26 54 67-42
    4. Jasionka 26 46 62-50
    5. Przybyszówka 26 43 57-30
    6. Budy Głogowskie 26 35 42-58
    7. Budziwój 26 33 59-55
    8. Zgłobień 26 31 55-65
    9. Hermanowa 26 30 51-60
    10. Wysoka Strzyżowska 26 28 52-60
    11. Świlcza 26 27 39-82
    12. Mogielnica 26 25 33-54
    13. Zabajka 26 24 45-63
    14. Wysoka Głogowska 26 22 32-53
    Awans 1-2, spadek 11-14

    Tabela Klasy A Rzeszów II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Rakszawa 26 64 73-26
    2. Wólka Niedźwiedzka 26 54 66-28
    3. Łańcut 26 53 71-27
    4. Czarna 26 52 70-33
    5. Rogóżno 26 45 65-37
    6. Brzóza Stadnicka 26 44 64-36
    7. Dylągówka 26 44 52-42
    8. Wólka Podleśna 26 36 37-48
    9. Dąbrówki 26 35 44-47
    10. Medynia Głogowska 26 26 38-63
    11. Bachórz 26 26 34-55
    12. Białobrzegi 26 17 31-71
    13. Handzlówka 26 16 36-93
    14. Chmielnik 26 5 16-91
    1: awans
    10-14: spadek

    Tabela Klasy A Rzeszów III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Chorzelów 28 62 81-39
    2. Majdan Królewski 28 60 79-44
    3. Trześń 28 59 77-30
    4. Mielec 28 57 82-35
    5. Złotniki 28 48 70-59
    6. Chrząstów 28 44 68-66
    7. Podborze 28 41 62-67
    8. Smoczanka 28 40 67-58
    9. Hucina 28 40 60-58
    10. Wola Mielecka 28 36 55-59
    11. Breń Osuchowski 28 34 73-65
    12. Wadowice Górne 28 25 48-89
    13. Jaślany 28 23 52-78
    14. Tuszyma 28 18 33-64
    15. Siedlanka 28 11 28-124
    Awans 1-2, Spadek 10-15

    Tabela Klasy B Rzeszów I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Nienadówka 22 61 73-23
    2. Nowa Wieś 22 59 100-16
    3. Staroniwa 22 43 82-31
    4. Rudna Wielka 22 41 53-29
    5. RKS Rzeszów 22 32 51-38
    6. Trzciana 22 31 46-27
    7. Junak 22 27 37-42
    8. Dąbrowa 22 25 38-54
    9. Stobierna-Krzywe 22 22 38-58
    10. Mrowla 22 17 27-72
    11. Biała 22 15 16-85
    12. Rudna Mała 22 8 25-111
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Rzeszów II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Borek Stary 20 49 77-17
    2. Zimowit 20 43 61-28
    3. Nosówka 20 39 68-34
    4. Połomia 20 35 43-40
    5. Lubenia 20 35 44-32
    6. Pstrągowa 20 29 42-39
    7. Dobrzechów 20 23 33-67
    8. Lutoryż 20 19 31-45
    9. Grodzisko 20 19 29-54
    10. Szufnarowa 20 16 28-61
    11. Kozłówek 20 7 29-68
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Rzeszów III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Krzemienica 24 60 71-26
    2. Kraczkowa 24 52 63-36
    3. Strażów 24 49 68-38
    4. Albigowa 24 49 74-37
    5. Harta 24 41 55-43
    6. Husów 24 40 56-55
    7. Tarnawka 24 38 45-45
    8. Markowa 24 25 45-69
    9. HALO Hyżne 24 23 41-64
    10. Wysoka 24 23 32-55
    11. Wola Rafałowska 24 21 40-52
    12. Głuchów 24 17 22-55
    13. Polonia Hyżne 24 9 31-68
    1-2 awans

    Tabela Klasy B Rzeszów IV

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Wola Dalsza 22 56 77-17
    2. Trzeboś 22 52 73-31
    3. Łukawiec 22 46 86-31
    4. Palikówka 22 43 59-29
    5. Kosina 22 41 67-34
    6. Sitowianka 22 37 50-38
    7. Trzebuska 22 28 37-44
    8. Łąka 22 20 37-72
    9. Smolarzyny 22 19 38-54
    10. Zalesie 22 15 33-90
    11. Korniaktów 22 14 21-89
    12. Budovia 22 11 22-71
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Rzeszów V

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Babicha 26 70 96-26
    2. Podleszany 26 66 107-33
    3. Trzciana 26 51 68-47
    4. Borowa 26 48 62-38
    5. Żarówka 26 46 69-48
    6. Rzędzianowice 26 41 64-61
    7. Dębiaki 26 36 52-55
    8. Kawęczyn 26 34 63-71
    9. Wierzchowiny 26 29 64-88
    10. Ławnica 26 25 45-73
    11. Górki 26 20 34-62
    12. Padew Narodowa 26 16 36-95
    13. Malinie 26 13 38-94
    14. Mielec 26 34 41-49
    Gryf Mielec wycofał się z rozgrywek po 16. kolejce.
    Awans 1-2

    Tabela Klasy B Rzeszów VI

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Cmolas 22 51 79-16
    2. Trześń 22 49 69-33
    3. Ostrowy Tusz. 22 48 61-34
    4. Przyłęk 22 43 59-33
    5. Dzikowiec 22 36 64-50
    6. Łączki Brzeskie 22 34 57-51
    7. Dobrynin 22 32 50-36
    8. Zarębki 22 26 47-70
    9. Kosowy 22 24 45-51
    10. Werynia 22 21 47-64
    11. Trzęsówka 22 9 30-119
    12. Kolbuszowianka 22 7 21-72
    1-2: awans

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    Jazda po Rzeszowie bez tajemnic

    Jazda po Rzeszowie bez tajemnic

    Kulinarne wędrówki po Podkarpaciu - podróż śladami tradycyjnych smaków!

    Kulinarne wędrówki po Podkarpaciu - podróż śladami tradycyjnych smaków!

    „Sicario 2: Soldado”. Poznaj bezwzględny świat karteli narkotykowych

    „Sicario 2: Soldado”. Poznaj bezwzględny świat karteli narkotykowych