forntuna
    NOWINY24
    KULINARNE WĘDRÓWKI

    Kulinarne wędrówki po Podkarpaciu

    Rozwiń
    Roman Lechoszest trenerem Górnika Strachocina

    Roman Lechoszest trenerem Górnika Strachocina

    Marcin Jastrzębski

    Nowiny

    Aktualizacja:

    Nowiny

    Trener Roman Lechoszest.

    Trener Roman Lechoszest. ©fot. Tomasz Sowa

    Roman Lechoszest, który do października 2011 roku był szkoleniowcem III-ligowej Stali Sanok wrócił do Górnika Strachocina.
    Trener Roman Lechoszest.

    Trener Roman Lechoszest. ©fot. Tomasz Sowa

    Lechoszest prowadził zespół ze Strachociny przez 3 sezony od 2007 do 2010 roku, "zaliczając" po drodze spadek do A klasy i awans do klasy okręgowej.

    Obecnie "górnicy" z dorobkiem 11 punktów zajmują przedostatnie miejsce w krośnieńskiej klasie okręgowej.

    Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Tabela Klasy O Krosno

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Besko 29 71 85:33
    2. Targowiska 29 62 56:35
    3. Korczyna 29 61 66:38
    4. Rymanów 29 53 67:40
    5. Jasło 29 51 53:39
    6. Przysietnica 29 47 41:40
    7. Tarnawa 29 44 53:56
    8. Jedlicze 29 42 59:48
    9. Dukla 29 39 57:48
    10. Krosno 29 38 42:43
    11. Kopytowa 29 32 45:83
    12. Iwonicz 29 31 40:55
    13. Kołaczyce 29 29 31:50
    14 Łężyny 29 24 40:72
    15. Skołyszyn 29 24 32:55
    16. Grabówka 29 15 40:84
    1 – awans do 4 ligi, 13-16 spadek do klasy A.

    Tabela Klasy A Krosno I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Ustrzyki 25 54 78:34
    2. Pakoszówka 25 50 49:35
    3. Bukowsko 25 48 76:42
    4. Nowosielce 25 43 46:29
    5. Uherce 25 38 56:47
    6. Lesko 25 36 67:44
    7. Bezmiechowa 25 36 54:46
    8. Czarna 25 36 50:68
    9. Bażanówka 25 33 54:49
    10. Długie 25 33 41:53
    11. Zarszyn 25 28 40:66
    12. Pisarowce II 25 26 65:66
    13. Górki 25 20 36:60
    14. Markowce 25 12 33:105
    1 – awans do klasy O, 13,14 – spadek do klasy B

    Tabela Klasy A Krosno II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Sieniawa 23 53 45-23
    2. Jabłonica 23 44 47-33
    3. Brzozów 23 43 35-19
    4. Rogi 24 42 45-34
    5. Lubatówka 23 40 46-41
    6. Klimkówka 23 33 49-48
    7. Iskrzynia 23 32 38-36
    8. Wesoła 23 28 33-34
    9. Zmiennica 23 25 47-43
    10. Krościenko 23 22 27-34
    11. Kobylany 23 22 30-50
    12. Haczów 23 19 27-43
    13. Jaśliska 23 19 25-56
    1 awans, 12, 13 spadek

    Tabela Klasy A Krosno III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Nienaszów 25 64 81-32
    2. Odrzykoń 25 54 62-31
    3. Zarzecze 25 51 56-29
    4. Czeluśnica 25 50 81-34
    5. Faliszówka 25 48 59-32
    6. Lubla 25 41 64-56
    7. Sobniów 25 40 57-41
    8. Łęki Dukielskie 25 40 52-49
    9. Mrukowa 25 28 50-54
    10. Bieździedza 25 23 38-54
    11. Chorkówka 25 21 33-70
    12. Moderówka 25 19 33-66
    13. Święcany 25 12 35-89
    14. Iwla 25 12 33-97
    1: awans, 13-14: spadek

    Tabela Klasy B Krosno I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Poraż 22 52 68-33
    2. Niebieszczany 22 50 84-32
    3. Jankowce 22 39 59-51
    4. Średnia Wieś 22 39 52-36
    5. Czaszyn 22 35 56-50
    6. Polańczyk 22 34 51-41
    7. Zagórz 22 33 52-38
    8. Łukowe 22 26 44-65
    9. Tyrawa Wołoska 22 25 43-51
    10. Górzanka 22 23 45-48
    11. Olszanica 22 16 31-72
    12. Myczkowce 22 2 18-86

    Tabela Klasy B Krosno II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Posada Górna 22 52 82-24
    2. Płowce 22 50 81-25
    3. Odrzechowa 22 45 48-29
    4. Milcza 22 38 60-46
    5. Rymanów 22 31 49-57
    6. Strachocina 22 29 64-60
    7. Orion Pielnia 22 29 46-43
    8. Głębokie 22 28 51-71
    9. Srogów 22 25 38-53
    10. Wróblik 22 21 35-53
    11. Czerteż 22 17 33-73
    12. Jaćmierz 22 7 22-75
    1 awans, 2 baraż

    Tabela Klasy B Krosno III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Izdebki 22 46 70-24
    2. Grabownica 22 45 70-31
    3. Trześniów 22 42 51-34
    4. Nozdrzec 22 41 74-37
    5. Niebocko 22 40 58-30
    6. Golcowa 21 38 62-44
    7. Jasionów 21 38 57-55
    8. Domaradz 22 30 58-48
    9. Hłudno 22 26 41-42
    10. Jabłonka 21 16 36-71
    11. Dydnia 21 7 22-101
    12. Wzdów 22 6 20-102
    1 awans, 2 baraż

    Tabela Klasy B Krosno IV

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Kombornia 20 47 93:23
    2. Jasionka 20 47 55:15
    3. Jasienica 20 40 65:33
    4. Lubatowa 20 33 67:43
    5. Węglówka 20 36 54:34
    6. Głowienka 20 32 57:34
    7. Krosno 20 23 33:47
    8. Równe 20 26 38:58
    9. Pustyny 20 20 40:68
    10. Bóbrka 20 10 28:85
    11. Wrocanka 20 4 27:118
    1 – awans do klasy A

    Tabela Klasy B Krosno V

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Zręcin 20 57 96-12
    2. Łubno Szlacheckie 20 45 64-19
    3. Świerzowa 20 43 56-24
    4. Brzezówka 20 38 57-47
    5. Żeglce 20 31 44-33
    6. Potok 20 26 44-41
    7. Wojaszówka 20 25 35-43
    8. Dobieszyn 20 21 36-82
    9. Łęki Strzyżowskie 20 14 29-61
    10. Szczepańcowa 20 10 23-63
    11. Chlebna 20 9 24-84
    1: awans, 2: baraż o awans

    Tabela Klasy B Krosno VI

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Osobnica 22 57 71-14
    2. Osiek Jasielski 22 55 76-17
    3. Brzyska 22 44 73-28
    4. Nowy Glinik 22 37 49-33
    5. Błażkowa 22 34 50-34
    6. Niegłowice 22 29 44-42
    7. Szebnie 22 28 41-33
    8. Hankówka/Brzyszczki 22 27 24-37
    9. Łubienko 22 25 32-39
    10. Dębowiec 22 21 23-63
    11. Makowiska 22 18 39-58
    12. Krempna 22 1 15-139
    1: awans, 2: baraż o awans

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    DZIELICOWY BLIŻEJ NAS! Wybierz Dzielnicowego Roku Podkarpacia

    DZIELICOWY BLIŻEJ NAS! Wybierz Dzielnicowego Roku Podkarpacia

    Kulinarne wędrówki po Podkarpaciu - podróż śladami tradycyjnych smaków!

    Kulinarne wędrówki po Podkarpaciu - podróż śladami tradycyjnych smaków!

    Decyduj o tym, co może powstać w Twojej okolicy!

    Decyduj o tym, co może powstać w Twojej okolicy!