Klasa O Krosno. Czołowy tercet zgodnie wygrywa

LKS Skołyszyn (niebieskie stroje) - Sanbud Długie 3:0 (2:0).
LKS Skołyszyn (niebieskie stroje) - Sanbud Długie 3:0 (2:0). Marek Dybaś

Ekoball Stal Sanok - OKS Markiewicza Krosno 3:0 (1:0)

Bramki: Gąsior 5, Romerowicz 63, Śmietana 76

Stal: Krzanowski - Pawiak (62 Romerowicz), Śmietana, Florek (83 J. Ząbkiewicz), Kaczmarski - Gąsior (70 Słysz), Jaklik, Wójcik, Adamiak (57 Borek), Sieradzki - Kuzio (73 Hydzik). Trener Robert Ząbkiewicz.

Markiewicza: Vikhot - Jucha (70 Jędrzejczyk), Penar, Honkisz, Stanisławczyk - Szubrycht, Dembiczak, Bazentkiewicz, Frączek, Jurczak - Trznadel. Trener Wojciech Hejnar.

Sędziował Garbiński (Krosno). Żółte kartki: Sieradzki - Bazentkiewicz. Widzów 200.

Po jednej z pierwszych groźnych akcji, dokładnie po rzucie wolnym egzekwowanym z 17 metrów, pod bramką krośnian powstało olbrzymie zamieszanie, a najwięcej spokoju i precyzji w tej kotłowaninie wykazał Gąsior, który znalazł się w odpowiednim miejscu oraz czasie, dostawił nogę i skierował piłkę do siatki. W drugiej połowie znakomite wejście z ławki zanotował Romerowicz, który potrzebował zaledwie kilkudziesięciu sekund, żeby wpisać się na listę strzelców uderzeniem z główki. W ten sam sposób wynik ustalił Śmietana.

Iwonka Iwonicz - Przełom Besko 1:2 (0:0)

Bramki: Wierdak 49 - Daniel Niemczyk 73, Miklaszewski 90+4.

Iwonka: G. Kielar - M. Kielar (46 Wierdak), Penar, B. Rajchel, Ł. Rajchel - Sołtysik, Winiarski, Zima (72 B. Rajchel), Bączek, Drozd (75 Rogowski) - Jurczak (65 Szyszlak). Trener Marcin Jasiński.

Przełom: Szpiech - K. Kielar, K. Kijowski, Kolanko (55 Miklaszewski), Pasternak - Oleniacz (60 S. Kijowski), Kuzicki, Szczęsny, Kapłon, Osiniak - Daniel Niemczyk. Trener Paweł Jaślar.

Sędziował M. Szczur (Krosno). Żółte kartki: B. Rajchel, Ł. Rajdchel - Szpiech, Kapłon, Osiniak. Widzów 200.

Iwonka tuż po przerwie objęła prowadzenie i długo utrzymywała jednobramkową przewagę. Dopiero na kwadrans przed zakończeniem spotkania wicelider zdołał wyrównać za sprawą celnego strzału doświadczonego Daniela Niemczyka. W doliczonym czasie gry goście przeprowadzili decydujący atak zwieńczony skutecznym uderzeniem Miklaszewskiego. Znakomity mecz rozegrali zawodnicy, którzy po przerwie pojawili się na murawie. Ze strony gospodarzy Wierdak zaraz po wejściu zapewnił swojej drużynie przewagę, zaś wśród przyjezdnych wprowadzony w 55. minucie Miklaszewski zagwarantował gościom komplet punktów.

Szarotka Uherce - Iskra Przysietnica 0:1 (0:0)

Bramka: Bieda 80-karny.

Szarotka: Fedyniak - Denega, Hańczyk, Zaniewicz, Różycki - Jakiel, Lorenowicz (65 Seroczyński), Klimek, Pancerz, Leszczak (46 Dobrowolski) - Szczygieł. Trener Bogdan Kwaśnik.

Iskra: Sieniawski - Kwolek, Gładysz, Szałajko, D. Szczepek - Gosztyła (88 Przemysław Pietryka), Kurzydło (20 M. Pietryka), D. Pietryka, Bąk (65 J. Szczepek), R. Rzepka (50 Lusiusz) - Bieda (90 Paweł Pietryka). Trener Sławomir Skwarcan.

Sędziował Olbrycht (Krosno). Żółte kartki: Lorenowicz, Szałajko, D. Pietryka, R. Rzepak; Czerwona kartka: Szałajko (73-druga żółta kartka). Widzów 200.

Krzsztof Bieda potwierdził swoje snajperskie umiejętności, wytrzymując ciśnienie i skutecznie egzekwując rzut karny w końcówce spotkania. Goście od 73. minuty grali osłabieni brakiem jednego zawodnika, ponieważ boisko po ujrzeniu drugiej żółtej kartki musiał opuścić Szałajko.

Zamczysko Mrukowa - Przełęcz PPMD Dukla 2:3 (1:0)

Bramki: Stachurski 32, D. Bilski 85 - Kasprzycki 49, Korzec 75, Moszczyński 83.

Zamczysko: Retka - Wietecha, Gumienny, W. Kudłaty (85 Czajka), D. Kmiecik - J. Twardzik, Biernacki (80 Kiciliński), Mastaj (60 T. Kudłaty), Socha (70 D. Bilski), K. Kmiecik (70 K. Bilski) - Stachurski. Trener Tadeusz Łącki.

Przełęcz: Fornal - Korzec (84 Mormol), Krzywda, Kotłowski, K. Śliwiński - Mielech, Zięba, Kowalski (75 Jędrzejczyk), Kasprzycki (78 Gniady), Porcek - Frączek (73 Moszczyński). Trener Sławomir Walczak.

Sędziował Pelczarski (Krosno). Żółte kartki: Mastaj, T. Kudłaty. Widzów 300.

Goście w końcówce przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę, umacniając się w ścisłej czołówce tabeli.

POZOSTAŁE WYNIKI: Kotwica Korczyna - Górnik Strachocina 1:2 (1:1) Jurczak 15 - Kot 20, Mogilany 80; Nafta Splast Jedlicze - Grabowianka Grabówka 4:0 (0:0) Karol Rymarczyk 47-karny, Kut 55, Konrad Rymarczyk 70, Czaja 78; LKS Skołyszyn - Sanbud Długie 3:0 (2:0) Myśliwiec 6, Figura 30, Zawisza 80; Gaudium Łężyny - Partyzant Targowiska 1:3 (1:1) Kalityński 14-karny - Aszlar 38, Pelczar 60, Korzeniowski 69.