Nowiny24
    Polecamy

    Polecamy na weekend

    Rozwiń
    Nowiny24
    Zwiń

    Polecamy na weekend

    Lubisz zagadki logiczne? Jesteś spostrzegawczy? Zmierz się z naszym szybkim testem na inteligencję. Wynik 12/15 będzie sukcesem!

    Najszybsze wyniki meczów z niższych lig na Podkarpaciu (22...

    Najszybsze wyniki meczów z niższych lig na Podkarpaciu (22 kwietnia 2012)

    Marcin Jastrzębski

    Nowiny

    Aktualizacja:

    Nowiny

    Najszybsze wyniki meczów z niższych lig na Podkarpaciu (22 kwietnia 2012)

    ©fot. Łukasz Pado

    Zapraszamy do śledzenia wyników zakończonych spotkań z niższych lig. Czekamy również na wasze komentarze - sprawdź wynik swojej drużyny bezpośrednio po końcowym gwizdku.
    Najszybsze wyniki meczów z niższych lig na Podkarpaciu (22 kwietnia 2012)

    ©fot. Łukasz Pado

    Najszybsze wyniki z klas O, A, B i C na Podkarpaciu (22 kwietnia), mnóstwo sportowych emocji w naszych portalu.

    Zapraszamy:

    Wyniki: piłka nożna, klasy O, A i B Dębica

    Wyniki: piłka nożna, klasy O, A i B Jarosław

    Wyniki: piłka nożna, klasy O, A, B i C Krosno

    Wyniki: piłka nożna, klasy O, A i B Rzeszów

    Wyniki: piłka nożna, klasy O, A i B Stalowa Wola





    Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Tabela Klasy O Jarosław

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Orzeł 26 56 61-17
    2. Pruchnik 26 48 51-30
    3. Kańczuga 26 46 45-30
    4. Święte 26 45 58-33
    5. Skołoszów 26 42 44-30
    6. Lubaczów 26 37 35-26
    7. Radymno 26 37 43-44
    8. Gniewczyna 26 37 41-52
    9. Hurko/Hureczko 26 36 37-51
    10. Morawsko 26 36 47-47
    11. Grochowce 26 34 43-33
    12. Kaszyce 26 30 38-45
    13. Zarzecze 26 28 31-36
    14. Piwoda 26 27 31-42
    15. Narol 26 18 31-65
    16. Kisielów-Pełnatycze 26 11 23-78
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Jarosław

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Pawłosiów 26 64 104-23
    2. Ostrów 26 64 90-22
    3. Chłopice 26 56 60-31
    4. Kidałowice 26 52 70-33
    5. Węgierka 26 44 64-39
    6. Munina 26 39 45-56
    7. Pełkinie 25 39 55-55
    8. Tuchla 26 35 36-45
    9. Sośnica 25 32 55-45
    10. Manasterz 26 32 44-46
    11. Wietlin 26 33 42-74
    12. Dobkowice 26 28 50-60
    13. Koniaczów 25 23 34-71
    14. Wola Buchowska 26 21 46-84
    15. Wysocko 25 18 35-62
    16. Zapałów 26 10 25-108
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Przemyśl

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Czuwaj 26 68 78-18
    2. Orły 26 54 52-53
    3. Dubiecko 26 42 67-52
    4. Medyka 26 39 53-46
    5. Batycze 26 37 47-43
    6. Torki 24 36 44-43
    7. Krówniki 26 33 59-60
    8. Huwniki 24 33 44-52
    9. Kosienice 26 33 47-55
    10. Trójczyce 26 33 48-56
    11. Leszno 25 33 39-49
    12. Ujkowice 26 32 62-80
    13. Pikulice 25 30 39-58
    14. Nakło 26 28 41-48
    15. Olszany 26 25 41-46
    16. Wyszatyce 26 24 40-60
    1 awans, 15-16 spadek

    Tabela Klasy A Przeworsk

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Grzęska 22 56 73-29
    2. Łopuszka 22 53 58-26
    3. Babice 22 48 59-30
    4. Gorzyce 22 41 47-25
    5. Urzejowice 22 41 52-25
    6. Krzeczowice 22 40 48-30
    7. Mirocin 22 36 48-53
    8. Świętoniowa 22 29 36-51
    9. Rozbórz 22 24 34-47
    10. Jagiełła 22 21 37-58
    11. Gorliczyna 22 21 28-43
    12. Studzian 22 12 24-59
    13. Majdan 22 11 16-56
    14. Niżatyce 22 8 19-47
    1: awans, 14: spadek

    Tabela Klasy A Lubaczów

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Wielkie Oczy 22 53 52-20
    2. Krowica 21 47 69-24
    3. Lisie Jamy 22 39 61-34
    4. Oleszyce 22 41 56-33
    5. Wólka Krowicka 22 37 67-51
    6. Młodów 21 36 51-33
    7. Cieszanów 22 33 38-34
    8. Futory 22 28 38-45
    9. Horyniec 22 30 56-53
    10. Basznia Dolna 22 24 40-56
    11. Łukawiec 22 24 55-80
    12. Dachnów 22 19 31-80
    13. Stary Dzików 22 21 36-62
    14. Stary Lubliniec 21 9 36-82
    1: awans, 13-14: spadek

    Tabela Klasy B Jarosław I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Łowce 16 41 63-14
    2. Jankowice 17 39 59-29
    3. Cieszacin Wielki 16 38 53-19
    4. Makowisko 17 29 29-31
    5. Wierzbna 16 25 48-24
    6. Rokietnica 17 21 36-35
    7. Jodłówka 16 21 25-50
    8. Przedmieście 16 14 21-43
    9. Rudołowice 16 13 18-52
    10. Hawłowice 17 11 31-63
    11. Surochów 16 8 21-44
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Jarosław II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Laszki 16 39 82-7
    2. Szówsko 16 38 69-18
    3. Młyny 17 38 58-23
    4. Nienowice 17 34 62-26
    5. Michałówka 17 29 49-30
    6. Chotyniec 17 29 59-30
    7. Korzenica 17 24 59-47
    8. Zabłotce 16 8 26-52
    9. Łazy 17 8 24-81
    10. Zaleska Wola 16 6 25-155
    11. Duńkowice 17 7 17-61
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Przeworsk

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Rożniatów 18 54 87-17
    2. Gać 18 49 65-21
    3. Siennów 18 39 57-21
    4. Nowosielce 18 33 46-34
    5. Żurawiczki 18 30 32-38
    6. Maćkówka 18 25 43-39
    7. Rozbórz Długi 18 26 39-42
    8. Tryńcza 18 18 40-43
    9. Pantalowice 17 11 19-62
    10. Sietesz 17 11 23-42
    11. Manasterz 18 11 29-78
    12. Kramarzówka 18 1 9-58
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Przemyśl

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Maćkowice 18 43 51-15
    2. Jaksmanice 18 40 50-17
    3. Żurawica 18 38 64-18
    4. Zadąbrowie 18 37 63-27
    5. Fredropol 18 34 45-30
    6. Niziny 18 33 39-26
    7. Kalników 18 28 30-31
    8. Bircza 18 16 22-49
    9. Bolestraszyce 18 15 22-46
    10. Orzechowce 18 14 24-58
    11. Nehrybka 18 13 13-56
    12. Łuczyce 18 2 15-65
    1-3 awans

    Tabela Klasy B Lubaczów

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Cewków 13 36 68-11
    2. Płazów 13 31 52-34
    3. Antoniki 14 26 46-37
    4. Ruda Różaniecka 13 22 32-28
    5. Zalesie 14 15 29-47
    6. Cetula 13 14 27-37
    7. Opaka 13 13 21-46
    8. Mołodycz 14 10 29-40
    9. Zabiała/Stare Sioło 13 9 26-50
    1-2: awans

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    DZIELICOWY BLIŻEJ NAS! Wybierz Dzielnicowego Roku Podkarpacia

    DZIELICOWY BLIŻEJ NAS! Wybierz Dzielnicowego Roku Podkarpacia

    Piknik Nauki EKSPLORACJE 25-27 maja w Rzeszowie

    Piknik Nauki EKSPLORACJE 25-27 maja w Rzeszowie

    Mundial w 4K dla klientów Orange

    Mundial w 4K dla klientów Orange

    Dar Młodzieży wypłynął w rejs dookoła świata.

    Dar Młodzieży wypłynął w rejs dookoła świata.