Nowiny24
    Sport

    Sportowy weekend

    Rozwiń
    Puchar burmistrza Kańczugi dla Huraganu Gniewczyna

    Puchar burmistrza Kańczugi dla Huraganu Gniewczyna

    Grzegorz Kostka

    Nowiny

    Aktualizacja:

    Nowiny

    Gospodarze (niebieskie koszulki) zajęli tylko 3 miejsce

    Gospodarze (niebieskie koszulki) zajęli tylko 3 miejsce ©fot Grzegorz Kostka

    Huragan Gniewczyna okazał się najlepszy w halowym turniej o Puchar Burmistrza rozegranym w hali sportowej w Kańczudze.
    Gospodarze (niebieskie koszulki) zajęli tylko 3 miejsce

    Gospodarze (niebieskie koszulki) zajęli tylko 3 miejsce ©fot Grzegorz Kostka

    Zespół z Gniewczyny w finale po rzutach karnych pokonał czwartoligową Żurawiankę Żurawica. Obok pucharu dla najlepszej drużyny, wręczono również nagrody indywidualne.

    Najlepszym strzelcem okazał się Łukasz Turawski z Żurawianki, strzelec 5 goli. Tytuł najlepszego bramkarz trafił w ręce Artura Skopa z drużyny gospodarzy, zaś najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Tomasza Wojtasa z Huraganu Gniewczyna.

    WYNIKI:
    MKS Kańczuga - Cresovia Krzeczowice 2-0; Żurawianka Żurawica - MKS 7-4; Cresovia - Żurawianka 2-4; Syrenka Roźwienica - Huragan Gniewczyna 0-2; Wólczanka Wólka Pełkińska - Huragan 2-1; Wólczanka - Syrenka 0-2.
    MECZ O 5 MIEJSCE: Cresovia - Wólczanka 4-3;
    O 3 MIEJSCE: MKS - Syrenka 3-1;
    FINAŁ: Huragan - Żurawianka 4-4 (k. 4-3).

    Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Tabela Klasy O Jarosław

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Orzeł 27 57 61-17
    2. Pruchnik 27 48 51-31
    3. Kańczuga 26 46 45-30
    4. Święte 27 46 60-35
    5. Skołoszów 27 45 45-30
    6. Lubaczów 27 40 37-27
    7. Hurko/Hureczko 27 39 39-52
    8. Radymno 27 37 44-46
    9. Gniewczyna 26 37 41-52
    10. Morawsko 27 37 47-47
    11. Grochowce 27 35 45-35
    12. Zarzecze 27 31 34-38
    13. Piwoda 27 30 32-42
    14. Kaszyce 27 30 38-47
    15. Narol 27 18 33-68
    16. Kisielów-Pełnatycze 27 11 24-80
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Jarosław

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Pawłosiów 27 67 114-23
    2. Ostrów 27 67 94-22
    3. Chłopice 27 59 62-32
    4. Kidałowice 27 52 72-36
    5. Węgierka 27 47 72-42
    6. Pełkinie 26 42 58-57
    7. Munina 27 42 48-56
    8. Wietlin 27 36 48-75
    9. Tuchla 27 35 37-47
    10. Sośnica 26 35 65-48
    11. Manasterz 27 32 44-50
    12. Dobkowice 27 28 53-70
    13. Koniaczów 26 23 35-77
    14. Wola Buchowska 27 21 46-94
    15. Wysocko 26 18 38-70
    16. Zapałów 27 10 25-111
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Przemyśl

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Czuwaj 27 71 82-18
    2. Orły 27 55 53-36
    3. Dubiecko 27 43 71-56
    4. Batycze 27 40 50-44
    5. Medyka 27 39 53-50
    6. Torki 27 39 48-51
    7. Leszno 27 37 48-55
    8. Huwniki 25 36 46-52
    9. Kosienice 27 34 51-59
    10. Krówniki 27 33 60-62
    11. Trójczyce 26 33 48-56
    12. Ujkowice 27 32 63-83
    13. Pikulice 26 31 40-59
    14. Nakło 26 28 41-48
    15. Olszany 26 25 41-46
    16. Wyszatyce 27 25 44-64
    1 awans, 15-16 spadek

    Tabela Klasy A Przeworsk

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Grzęska 23 59 76-30
    2. Łopuszka 23 53 59-29
    3. Babice 23 51 65-30
    4. Gorzyce 23 41 48-28
    5. Urzejowice 23 44 54-25
    6. Krzeczowice 23 43 51-31
    7. Mirocin 23 36 48-55
    8. Świętoniowa 23 32 40-54
    9. Rozbórz 23 24 37-51
    10. Jagiełła 23 24 38-58
    11. Gorliczyna 23 21 28-44
    12. Majdan 23 14 18-56
    13. Studzian 23 12 24-65
    14. Niżatyce 23 8 19-49
    1: awans, 14: spadek

    Tabela Klasy A Lubaczów

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Wielkie Oczy 23 53 52-20
    2. Krowica 22 47 69-24
    3. Oleszyce 23 44 58-33
    4. Lisie Jamy 23 42 64-36
    5. Młodów 22 39 56-35
    6. Wólka Krowicka 23 37 69-56
    7. Cieszanów 23 33 37-37
    8. Horyniec 23 33 57-53
    9. Futory 23 31 41-46
    10. Basznia Dolna 23 27 46-57
    11. Łukawiec 23 24 55-81
    12. Dachnów 23 22 35-80
    13. Stary Dzików 23 21 38-65
    14. Stary Lubliniec 23 9 37-88
    1: awans, 13-14: spadek

    Tabela Klasy B Jarosław I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Łowce 17 44 68-16
    2. Jankowice 18 42 65-30
    3. Cieszacin Wielki 17 41 57-21
    4. Makowisko 18 29 30-37
    5. Wierzbna 17 28 53-26
    6. Jodłówka 17 24 28-52
    7. Rokietnica 17 21 38-40
    8. Przedmieście 17 14 23-47
    9. Rudołowice 17 13 20-57
    10. Hawłowice 17 11 31-63
    11. Surochów 17 8 23-47
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Jarosław II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Szówsko 17 41 72-18
    2. Młyny 18 41 69-26
    3. Laszki 17 40 83-8
    4. Nienowice 18 37 65-26
    5. Michałówka 18 32 53-32
    6. Chotyniec 18 30 60-31
    7. Korzenica 18 25 63-48
    8. Zabłotce 17 9 27-53
    9. Łazy 18 8 26-85
    10. Zaleska Wola 17 6 28-166
    11. Duńkowice 18 7 17-64
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Przeworsk

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Rożniatów 19 57 90-17
    2. Gać 19 50 66-22
    3. Siennów 19 40 59-23
    4. Nowosielce 19 36 50-34
    5. Żurawiczki 19 31 33-39
    6. Rozbórz Długi 19 29 42-42
    7. Maćkówka 19 26 45-41
    8. Tryńcza 19 21 44-45
    9. Pantalowice 18 11 21-66
    10. Sietesz 18 11 23-46
    11. Manasterz 19 11 29-81
    12. Kramarzówka 19 1 9-61
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Przemyśl

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Jaksmanice 19 43 58-18
    2. Maćkowice 19 43 53-18
    3. Żurawianka 19 41 66-20
    4. Zadąbrowie 19 40 67-28
    5. Fredropol 19 37 51-32
    6. Niziny 19 36 42-26
    7. Kalników 19 31 40-32
    8. Bircza 19 16 23-57
    9. Bolestraszyce 19 15 23-56
    10. Orzechowce 19 14 24-58
    11. Nehrybka 19 13 15-62
    12. Łuczyce 19 2 15-68
    1-3 awans

    Tabela Klasy B Lubaczów

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Cewków 14 39 70-11
    2. Płazów 14 31 56-41
    3. Antoniki 15 29 50-39
    4. Ruda Różaniecka 14 25 39-32
    5. Zalesie 14 15 29-47
    6. Cetula 14 14 27-39
    7. Opaka 14 13 23-50
    8. Mołodycz 15 11 31-42
    9. Zabiała/Stare Sioło 14 10 28-52
    1-2: awans

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    DZIELICOWY BLIŻEJ NAS! Wybierz Dzielnicowego Roku Podkarpacia

    DZIELICOWY BLIŻEJ NAS! Wybierz Dzielnicowego Roku Podkarpacia

    Nowiny kupisz na poczcie, może też je przynieść listonosz

    Nowiny kupisz na poczcie, może też je przynieść listonosz

    Mundial w 4K dla klientów Orange

    Mundial w 4K dla klientów Orange

    Dar Młodzieży wypłynął w rejs dookoła świata.

    Dar Młodzieży wypłynął w rejs dookoła świata.