Klasa O Jarosław. Zwycięstwa odniosły drużyny z Kaszyc i Zarzecza, ale przy spadkach z wyższych lig obie drużyny opuszczą okręgówkę

kostek
Marzena Bugała-Azarko
W Kańczudze padło aż osiem goli. Mecz w Przeworsku nie doszedł do skutku, rywal z Kisielowa zrezygnował z wyjazdu na mecz. Na pożegnanie z okręgówką Roztocze ograło Płomień.

MKS Kańczuga - Sanoczanka Święte 4:4 (3:3)

Bramki: Dziedzic 5-karny, 84, Krupa 19, Podstolak 32 – Gawłowski 12-karny, 41, 83, Seryło 23.

Kańczuga: Płocica – Zając (42 Grzebyk), K. Borcz ż, Sykała, Gaweł – Krupa ż, Podstolak, Bawor, Dziedzic (84 Mendycki) – Majkutowski, Cichy. Trener Grzegorz Podstolak.

Święte: Muszak – Seryło, Kiełbowicz, Kisielewicz, Białowąs (68 Karbownik) – Gorczyca, Modny, Gawłowski, Piwowar ż, Socha ż - Gilarski. Trener Rajmund Gorczyca.

Sędziował: Pachołek (Jarosław). Widzów 100.

Mecz kończący sezon w Kańczudze był bardzo interesujący. Obie drużyny postawiły na atak, czego efektem sześć bramek w pierwszej połowie. Po przerwie na boisku dominowała walka, ale i tak dwie kolejne bramki zostały zdobyte. Ozdobą spotkania był gol Grzegorz Podstolaka. Grający trener gospodarzy z 25 metrów trafił w samo okienko.

POZOSTAŁE MECZE: Start Pruchnik - Huragan Gniewczyna 0:2 (0:1) T. Wojtas 18, Jagieła 90+3;

San Hurko/Hureczko - Zorza Zarzecze 1:3 (1:1) A. Fedak 40 – Pukala 7, Gloc 75, Róg 85; LKS Skołoszów - Santos Piwoda 3:2 (0:0) M. Buczkowski 61, 70, Kowalski 76 – Skrzypek 88, Wysocki 90+1;

Biało-Czerwoni Kaszyce - Pogoń-Sokół Lubaczów 2:1 (0:0) Cyran 55, 79 – Dyś 75;

MKS Radymno - Motor Grochowce 1:0 (0:0) Chlastawa 75;

Roztocze Narol - Płomień Morawsko 4:1 (2:0) Misztuk dwie, Zdybek, Zuchowski - Sawa.

Mecz Orzeł Przeworsk - KS Kisielów-Pełnatycze 3:0 vo drużyna gości zrezygnowała z wyjazdu na mecz.

Mo Salah wystąpi w arcyważnym spotkaniu z Rosją? Egipcjanin wraca do formy po kontuzji