Klasa O Jarosław. Remis w meczu na szczycie

kostek, arb
Łukasz Solski
W meczu na szczycie Hurko zremisowało z Granicą. W sumie zanotowano aż cztery remisy.

Błękitni inaugurację rundy wiosennej wspominać dobrze nie będą. Cztery stracone bramki z Sanoczanką, chluby im nie przyniosą. Goście praktycznie po godzinie gry mogli być juz spokojni o końcowy wynik. Błękitni po tej porażce jeszcze bardziej skomplikowali sobie sytuację w ligowej tabeli.

Błękitni Grzęska - Sanoczanka Święte 0:4 (0:1)

Bramki: P. Zubrzycki 22, Kobrzyński 59, 78, Gawłowski 80.

Grzęska: Niemiec (80 Kubicki) – Jędryka, Kołodziej, Harpula, Tutka – W. Słysz, Deda, Kyciński (78 Wróbel), P. Słysz (46 Pieczek) – Solarz (46 Pieniążek), Pelc. Trener Stanisław Kowalik.

Święte: Kokot – Muszak ż, Serafin, T. Kisielewicz, R. Kisielewicz - Gorczyca, Modny, Mucha ż (83 M. Zubrzycki), P. Zubrzycki (63 Kuśnierz) – Gawłowski (81 Białowąs), Kobrzyński (79 Gembarowski). Trener Rajmund Gorczyca.

Sędziował Rokita (Przemyśl). Żółte kartki: Kobrzyński, Mucha. Widzów 200.

Promyk skupił się na obronie i na kontrach. Właśnie po takiej bramce w końcówce pierwszej połowy wyszedł na prowadzenie. W drugiej wyrównanej połowie, gospodarze zmarnowali dwie okazje, a goście strzałem z dystansu doprowadzili do wyrównania. Piłka odbiła się od poprzeczki, murawy i wyszła w pole. Sędziowie gola zaliczyli.

Promyk Urzejowice - Huragan Gniewczyna 1:1 (1:0)

Bramki: Ziętek 42 – Rachwał 65.

Urzejowice: Hejnosz – Lasek, Orzechowski, Lemiech, Danys (38 Szczepański) – Mikuła, Wąsacz (70 Ł. Wojtas), Kłos, Ziętek, Pelc - Mroczka (Białogłowski). Trener Przemysław Lasek.

Huragan:
Drzystek – Gurak, Poprawa, T. Wojtas, Ł. Wojtas – Kulpa, J. Słysz, A. Słysz ż, D. Konieczny, Bednarz, Rachfał. Trener Tomasz Wojtas.

Sędziował P. Kowal (Jarosław). Żółte kartki: Lemiech, Kłos, Białogłowski - Słysz; czerwona kartka: Orzechowski (90--nie sportowe zachowanie). Widzów 150.

Pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy m.in. w 40 minucie trafili w poprzeczkę. Druga połowa była juz wyrównana. Niestety dla kibiców brak skuteczności nie pozwolił na zdobycie choćby jednej bramki. Ostatecznie mecz zakończył się sprawiedliwym remisem, który nie krzywdzi żadnej z drużyn. kostek

KS Kisielów-Pełnatycze - Pogoń-Sokół Lubaczów 0:0

Kisielów: Bieniasz – Ożga (80 Podgórski), Taciuch, Nowsiad, Wilczek – Wiglusz (53 Stecko), Gujda (60 Dylewski), Rychtyk, Kiełbasa – Hołub, Świtalski. Trener Łukasz Kasperski.

Lubaczów: Łakomy – Bryk, Kamień, Kisiel, Zając – Tworko (65 Małecki), Roman, Polucha (70 Godkowski), Czerski, Kądzior, Ramian . Trener Waldemar Pisarz.

Sędziował Grodecki (Jarosław). Żółte kartki: Ramian. Widzów 100.

Losy pojedynku zostały rozstrzygnięte pod koniec pierwszej połowy, kiedy to goście wyprowadzili kontrę, nie popisała się obrona Węgierki i Janusz Milanik ulokował piłkę w siatce. W pierwszej części gry lepsze wrażenie sprawiali przyjezdni, natomiast w drugiej do odrabiania strat zabrali się gospodarze, lecz nie potrafili za bardzo zagrozić bramce Damiana Buczkowskiego.

KS Węgierka – LKS Skołoszów 0:1 (0:1)

Bramka: Milanik 38.

Węgierka: Lizoń ż – Jaszek, Ząbroń, Maj, Skowron – Pająk, Krysa, Drzymała, Przepłata – Lizak, Fedor. Trener Dariusz Skowron.

Skołoszów: Buczkowski – Kud, Zabroni, Franków (75 M. Broda), Bruk (85 P. Broda) – Pacuła, J. Broda, Chmielowski, Tyrawski – Muzyczka (70 Sudoł), Milanik ż (80 Sobejko). Trener Grzegorz Gierczak.

Sędziował Szczepański (Przeworsk). Żółte kartki: Pająk, Przepłata - Zabroni, J. Broda. Widzów 150.

Pojedynek na ciężkim, grząskim boisku mógł się podobać. Nikt nie odpuszczał, walczył zaciekle o korzystny wynik. Obie drużyny stworzyły sobie okazje do zdobycia goli, lecz zabrakło precyzji. Najbliżej celu był Grzegorz Broda, który w końcówce meczu uderzeniem głową trafił w poprzeczkę.

Santos Piwoda – Motor Grochowce 0:0

Santos: P. Skrzypek – Iwański, Piliszko, L. Opic, A. Opic, Harłacz (80 Dominik Skrzypek), Dawid Skrzypek, Pindak, Furtyk, Cieliczka (62 Gawura), Broda. Trener Jacek Harłacz.

Motor: Stawarz – Kitor, Sowa, Wiątek, Cichocki, Tomaszewski, Mikulec, Furtyk (62 Sawicki), Rudnicki (79 Hajduk, 90 Wilczyński), M. Jabłoński (72 Bąk), Kocur (83 Ł. Jabłoński). Trener Artur Strzałkowski.

Sędziował Krzych (Lubaczów). Żółta kartka: Gawura; czerwona kartka: Stawarz (90 – uderzenie rywala). Widzów 100.

POZOSTAŁE WYNIKI: San Hurko/Hureczko - Granica Stubno 1:1 (1:0) Kijanka 12 – Klepacki 55; Płomień Morawsko - Fenix Leszno 3:1 (1:0) A.Skiba 9, Kurasz 55, Owarzany 68 - Kuszaj 65; Graniczni Krowica - MKS Kańczuga 0:1 (0:0) samob 49.