Klasa O Jarosław. Niespodzianka w Kaszycach. Biało-Czerwoni pokonali Start Pruchnik

Mariusz Kapala
Biało-Czerwoni Kaszyce dość nie spodziewanie ograli Start, który w ostatnich trzech meczach zdołał ugrać tylko jeden punkt.

San Hurko/Hureczko - Roztocze Narol 2:2 (1:1)

Bramki: Trawka 13, Gosa 83 – Żuchowski 12, Zieliński 90.

Hurko: Wilma – Drapała, Fedak, Czernicki, Delikat ż – Tarnawski (55 Foryt), Kazek, Gosa, Trawka (63 Horak) – P. Krajewski, Bartnik (88 M. Krajewski). Trener Andrzej Danielak.

Narol: Woś – Byra, Przednowek, Krupa, Vogelgezang – Chmielewski, Żuchowski, Misztuk (90 Kogut), Zdybek ż – Zieliński, Leszczyński. Trener Daniel Hałasa.

Sędziował: Paryniak (Lubaczów). Widzów 150.

Wyrównany mecz, w którym dwie pierwsze bramki padły w odstępie jednej minuty. Goście remis zawdzięczają dośrodkowaniu-strzałowi Zielińskiego tuż przed końcem meczu.

KS Kisielów-Pełnatycze - Płomień Morawsko 1:2 (1:0)

Bramki: Stadnicki 33-wolny – M. Pajda 57, Sowa 90+2.

Kisielów: Bieniasz – Lasek, Świtalski, Taciuch, Rychtyk – Dylewski, Stadnicki, Chomik (85 Rząsa), Podgórski – Kramarski, Kucab ż.. Trener Tomasz Rząsa.

Morwsko: Góra – Ł. Pajda (40 Sowa), Szuflita, Gil ż, Pindak – Pilch, Cena, Skiba (55 Adamarek), M. Pajda – Kurasz (55 Hulak), Owarzany. Trener Jarosław Kos.

Sędziował: Kuśnierz (Jarosław). Widzów 100.

W pierwszej połowie więcej z gry mieli goście, ale to miejscowi po bramce Stadnickiego z wolnego wyszli na prowadzenie. Po przerwie lepiej prezentowali się gospodarze, lecz dwa gole zdobyli przyjezdni inkasując komplet punktów.

POZOSTAŁE MECZE: Biało-Czerwoni Kaszyce - Start Pruchnik 4:3 (2:0) Wielgosz 20, Chwasta 34, 80, 88 – Znamieńczyków 50, K. Mikłasz 61, Znamieńczyków 84;

MKS Kańczuga -LKS Skołoszów 2:3 (2:1) Podstolak 17-karny, Grzebyk 21 – Chmielowski 43, 79, M. Buczkowski 82;

Motor Grochowce - Huragan Gniewczyna 5:0 (0:0) Sviatyj 48, 56, Bąk 69, M. Furtyk 72, Hajduk 89;

Orzeł Przeworsk - Zorza Zarzecze 1:1 (1:1)
Tworzydło 24 – Kwolek 30;

MKS Radymno - Santos Piwoda 4:0 (2:0) Bzdoń, Podibka dwie, Studziński;

Sanoczanka Święte - Pogoń-Sokół Lubaczów 2:2 (2:1) Gorczyca 41, Gawłowski 42 - Damian Polucha 2, Tworko 57.