Klasa O Jarosław: Czuwaj Przemyśl wrócił i został pierwszym liderem

Grzegorz Kostka
Czuwaj Przemyśl świetnie zaczął nowy sezon
Czuwaj Przemyśl świetnie zaczął nowy sezon Łukasz Solski
Czuwaj Przemyśl wrócił do okręgówki i nowy sezon rozpoczął od efektownej wygranej 3:0 Sanem Hurko/Hureczko. Spadkowicz ze Stubna komplet punktów zainkasował w Grzęsce.

MKS Kańczuga - MKS Radymno 2:1 (1:1)

Bramki: Grzebyk 9, 53 – Studziński 45.

Kańczuga: Hadała – Ł. Borcz, K. Borcz, R. Cieleń ż, Gaweł – Preis (90 Guliak), Nalepa (69 Krupa), Cząstka, Bawor (44 Argasiński ż), Dziedzic (89 Kielich) – Grzebyk (83 Cygan). Trener Grzegorz Podstolak.

Radymno: Bieniasz – Ozimek ż, Junik, K. Suchy (69 T. Suchy), Cholewa (60 Motyka) – Kania, Rożak, Puzio, Chlastawa, Studziński - Hamacher. Trener Jacek MIkłasz.

Sędziował: M. Kogut (Przemyśl). Widzów 150.

Pierwsze koty za płoty, wygraliśmy zasłużenie, kontrolowaliśmy ten mecz – podsumował spotkanie Józef Hołowacz, kierownik gospodarzy. Obie bramki dla miejscowych zdobył Artur Grzebyk najbardziej doświadczony zawodnik gospodarzy. Goście bramkę strzelili tuż przed przerwą wykorzystując prezent od gospodarzy.

Błękitni Grzęska – Granica Stubno 0:2 (0:2)

Bramki: Jóźwicki 23-samob, Lew 30.

Grzęska: Niemiec – Zając, Jóźwicki ż, Jędryka, Machniak – Tutka (46 P. Słysz), M. Kowal, Domka, Harpula (46 Kwaśniak) – Frankiewicz (63 Guzek), Kyciński. Trener Łukasz Kowal.

Stubno: Motyka – Wróbel ż, Ozibko ż, Tomaszewski, K. Mikulec - D. Mikulec, Styś, Kornel Żoch (64 Karol Żoch), Hajduk (70 Poszpur) - Lew (70 Pempuś), Ficek (64 Gielarowski). Trener Tomasz Harłacz.

Sędziował: Paryniak (Lubaczów). Widzów 200

Losy meczu rozstrzygnęły się w 1 połowie, kiedy to Granica wykorzystała dwie okazje bramkowe. Miejscowi mimo kilku okazji nie potrafili zdobyć choćby jednej bramki.

POZOSTAŁE MECZE:

Czuwaj Przemyśl - San Hurko/Hureczko 3:0 (1:0) Jaroch 31, Łuc 53 69;

Pogoń-Sokół Lubaczów - Biało-Czerwoni Kaszyce 3:1 (1:1) Roman 40, Małecki 67, Hojdak 87 – Wota 37;

Łęk Ostrów - Start Pruchnik 0:1 (0:1) Kochanowicz;

Płomień Morawsko - Sanoczanka Święte 0:0;
LKS Skołoszów - Motor Grochowce 1:0 (1:0) M. Buczkowski 45;

Gwiazda Wielkie Oczy - Huragan Gniewczyna 0:2 (0:1) samob, Czwakiel.