Klasa A Jarosław, klasa A Przeworsk, klasa A Przemyśl, klasa A Lubaczów [WYNIKI, RELACJE]

arb, luks, kostek, mtr
Mecz Alabaster Łopuszka Wielka - UNUM Babice.
Mecz Alabaster Łopuszka Wielka - UNUM Babice. Grzegorz Kostka
Pewne trzy punkty zainkasowała Victoria pokonując Koniaczów 5:1. Cztery gole padły łupem Kossaka.

Klasa A Jarosław

Trzy bramki strzelił Hołub, prowadząc Błękitnych do zwycięstwa 3:2 nad Węgierką. Sośnica już od 8. minuty musiała radzić sobie w osłabieniu. Nie zdołała zatrzymać Czarnych, którzy wygrali 2:0.

Wiraż Chłopice – LKS Manasterz 5:2 (2:2)

Bramki: Sura 17, Łukasiewicz 35, Czyż 52, Balicki 80, 85 – Brzyski 15, Naspiński 30.

Wiraż: Hendzel – Domin, Grzeszczak, Ł. Pobuta, M. Pobuta (77 Pszonak), Balicki, Adamarek, Kalemba, Sura ż, Czyż (60 Stasiła), Łukasiewicz. Trener Jan Niemiec.

Manasterz: Kruba – Skibiak, Ciurko, Pucyło, Purcha, Rapita ż, Jasiewicz, Polak, Brzyski, Sikorski (60 Rygowski), Naspiński ż. Trener Łukasz Jankowski.

Widzów 100.

POZOSTAŁE WYNIKI: Błękitni Pełkinie – KS Węgierka 3:2 (2:1) Hołub 20, 40, 79 – Wojdyła 30, Drzymała 47;

KS Koniaczów - Victoria Kidałowice 1:5 (0:3) E. Zagrodnik 49 – Winiarski 2, Kossak 14, 21, 67, 78;

Strażak Sośnica – Czarni Pawłosiów 0:2 (0:1) Wańkowicz 18, Wilk 66;

Orkan Zapałów – Łęk Ostrów 0:8 (0:4) Oronowicz 5, Stopa 15, 20, 50, 78, Domszy 65, Trelka 74;

Tęcza Wysocko – Dąb Dobkowice 4:0 (2:0) Białowąs 26, 33, Konopa 72, Witkowski 81;

Korona Tuchla – PRO-100 Wietlin 1:3 (1:2) Józwa 41 – Mushak 7, K. Bis 14, P. Bednarz 90;

Ostrovia Wola Buchowska – Delin Munina 5:1 (2:1) dla gości: Blok 35.

Klasa A Przeworsk

k
Piłkarze z Łopuszki mimo, że przegrywali do przerwy, zdołali pokonać rywala z Babic i ciągle pozostają w grze o awans do okręgówki. Decydujące bramki o losie meczu w Łopuszce padły między 55 a 62 minutą spotkania. Wtedy to piłkarze Alabastru trzy krotnie pokonał bramkarza gości. W drugim sobotnim meczu kibice goli nie obejrzeli. Lider bez większych problemów ograł Zorzę. W końcu na wiosnę wygrał Majdan.

Cresovia Krzeczowice - Gorliczanka Gorliczyna 0:0

Krzeczowice: Bury – Hołub, Zięba, Golonka ż, Dziedzic – Piotr Białogłowski, Garbarz, Czuba (75 Jamroży), Patryk Białogłowski – Zając, Chliszcz. Trener Marcin Buczek

Gorliczyna: Niemiec – Kowal, Pelc, Mucha, Jagusztyn – Bogusz, Chmura (88 Urban), Wojtas (81 Zięcik), Ostrzywilk (78 Lasek) – Kaniewski, Kotliński ż (60 Konieczny). Trener Damian Kołodziej.
Sędziował Pszonak (Jarosław). Widzów 100.

Mecz mimo dużej przewagi gospodarzy zakończył się wynikiem bezbramkowym. Miejscowi najbliżej zdobycia gola byli w drugiej połowie, gdy jeden z obrońców przyjezdnych wybił piłkę z linii bramkowej.

– Mieliśmy mnóstwo sytuacji, jednak piłka za żadne skarby nie chciała wpaść – utyskiwał po meczu działacz Cresovii Andrzej Kozłowski.

POZOSTAŁE WYNIKI: Alabaster Łopuszka Wielka - UNUM Babice 4:2 (1:2) Pleśniak 28, Krzystyniak 55, Wiącek 60, 62 – Marek Pawłowski 15, Sebzda 42;

GKS Majdan - Sokół Studzian 2:0 (1:0) Rudziński 10, Pernat 84;

Wisłok Świętoniowa - Sobol Niżatyce 2:0 (0:0);

Start Mirocin - Błyskawica Rozbórz 4:1 (3:0) dla gospodarzy: Cholewa, Pruchnicki, Kiper, Kuras;

San Gorzyce - Promyk Urzejowice 0:3 (0:0) Ciupa 75, J. Ziętek 80, 89;

Zorza Jagiełła - Błękitni Grzęska 0:3 (0:2) Machniak, M. Kowal, Jędryka.

Klasa A Przemyśl

Czuwaj pokonał LKS Nakło 4:1 i na cztery kolejki przed końcem sezonu zapewnił sobie awans do okręgówki. Po meczu wystrzeliły korki od szampanów, które przygotowali kibice. Klub oficjalne świętowanie planuje po ostatnim meczu.

WYNIKI: Orzeł Torki – Wiar Huwniki 0:2 Podbilski, Giergont;

Czuwaj Przemyśl - LKS Nakło 4:1 (2:0) Jabłoński 30, Folwarski 42, Sanocki 69, Pałys 71 – samobójcza 78.

Artmax Pikulice – Korona Olszany 2:2 (0:0) Domin 75, 80 – Kurylak 85, 90;

Pogórze Dubiecko – GKS Orły 1:3 (1:1) Kijanka 4 – Przytuła 50, Słabicki 58, Tokarz 74;

Grom Wyszatyce – Fenix Leszno 1:3 (0:1) Szczęsny 75 – Krzysztof Stachniak, Kornel Stachniak;

LKS AD-MOT Ujkowice – Tęcza Kosienice 1:2 (0:1) K. Stachura 85 – T. Pańczyszyn 32, Kuzioła 64;

Korona Trójczyce – LKS Batycze 1:1 (1:0) Sas 27 - Bąk;

Wiar Krówniki – Bizon Medyka 3:1 (1:0) Mirek 18, 90, Semko 55 – Małecki 86.

Klasa A Lubaczów

W meczu czołowych ekip Graniczni Krowica okazali się gościnni dla Startu i zrobili krok w tył na drodze do awansu. Gwiazda z Wielkich Oczu grała później, zostawiła wszystkie punkty w Młodowie i nadal o 6 „oczek” wyprzedza ekipę z Krowicy.

WYNIKI: Zalewv Stary Lubliniec – Rolnik Wólka Krowicka 2:4 (0:1) Tabor, Pata – samobójcza 42, Kornaga 79, 90, R. Furgała 83;

Graniczni Krowica – Start Lisie Jamy 1:3 (1:3) Kamiński 23 – Ramian, Sikora, Kubiszyn;

Unia Łukawiec – Juvenia Cieszanów 3:3;

Zdrój Horyniec – Ursus Dachnów 3:0 (1:0) Biłas dwie, Mazurkiewicz;

Zryw Młodów – Gwiazda Wielkie Oczy 2:0 (1:0) Młodziński, Cisek,

Victoria Stary Dzików – Huragan Basznia Dolna 5:0 (3:0) Sowa, Horajski dwie, Nieckarz dwie;

Błękitni Futory – Czarni Oleszyce 0:5 (0:4).